bugün

sayesinde galatasaray ve spor medyasını takip etmeyi bıraktım. mühim haberleri prif'in entrylerinden alıyorum.
eurosport uludağ sözlük şubesi. *
http://www.uludagsozluk.com/e/38737588/

Ben dedim bak diyorum dedim ha deyip duran tip. Arkadaş ne yapalım ödül mü verelim? En çok sen biliyorsun aferin git gazeteye falan yaz bize ne amk. Evet.
Tabi ki ben dedim diyecek sizin gibi gotunden atmiyor adam bunu meslek olarak yapiyor.

Tn: futboldan nefret etsem de saygi sundugum yazar.
Ne is yaptigini bilmedigim ama gs haberlerini en önce ondan ögrendigimiz bi yazar.
opta da çalışan yazar kardeşimiz. severim kendisinin yazılarını.
--spoiler--
daha evvel söylediğimi tekrar edeyim.
--spoiler--

toplamda 700 entry girmiş daha evel dedim daha önce yazdım diyip duran tip. kendisini spor yorumcusu falan sanıyor galiba. hahahahha evet.
galatasaray muhabbetleri etmeyi sevdiğim değerli, bilgili yazardır.

Edit: Bir zirvede yada bir etkinlikle şahsen tanışmak isterim.
Cenk ergün olmasından şüphelendiğim yazar.
Uzun uzun yazdığı entrylerini beğenerek okuduğum yazar. Ama bu aralar Hep futbol üzerine yazıyor. Yeniden Uzun hikayelerini beklediğim yazar.
kalemi kuvvetli yazar.
(doğru mu yürüyorum))))
bol bol uzun entry giren yazar. hocam yazıyı görüyorum okumak istiyorum sonra bir üşengeçlik düşüyor üstüme kendimi zorlaya zorlaya okuyorum. böyle bir eziyet yok.
okumaya başladığım yeni "kitabım".

yaşanmışlıklarını karikatürize ederek aktarırken düşünüş kıvralığının esnekliği muzip şekliyle ifadesine akıyor.

anlatılarını kelimelerinden okurken yanıbaşındaymışsın olayın içindeymişsin hissini yaşatabiliyor.

tam bir "anlatıcı".

yorgun bir güne keyif katan emektar.
taşaklarına beton yetmez demek isterdim, lakin çirkinleşmeyelim azizim.
hem okunaklı, hem de dokunaklı yazılarına son vermesi dileklerimle. lakin burası uludagsozluk, hiç hoş değil.*
güncel Önemli Başlıklar