bugün

parası pkk'ya gittiği sanılan sigara. bir nebze doğrudur bu.

lakin tekel sigaralarınında parası amerika'ya gidiyor? pkk'nın silah destekçisi kim? atayizler??
(bkz: prestige slims menthol)
çakma parlement. galata köprüsü vazgeçilmezi. "ihihi 2 liraya aldım" geyiklerinin ana fikri.
Bursa'da santral garaj ( kent meydanı) ve genç osman dolmuş duraklarının etrafında ayaküstü satılan ve meşhur 'var sigara, var sigara' sözüne nail olmuş sigara.
istanbulda 1 paket davidoff parasına 3 paket alınabilen sigaradır.
ayrıca davidoff paketinin yarısının otlakçılar tarafından gasp edildiği düşünülürse,
öğrencinin dostudur.
ayrıca üniversite bahçesinde sigarasız kalan birinin benden sigara rica ettiğinde umursamazca paketi uzatmama neden olan sigara.
ayrıca bu kişinin bu sigaranın ne özelliği var herkes bundan içiyor diye sormasına tekabül 3 lira diyip ikimizin de suratında gülücükler açmasına neden olan sigaradır.
zamanında hediye gelen bir kartonunu sağa sola dağıtarak bile bitiremediğimdir. sigara değil azaptır.
satanların çoğu kürttür.mahallede arap ülkesinden kaçmış dedelerin açtığı fırın zincirinde gece 12:00'den sonra bu sigaranın satışı başlar.
kaçak sigaranın kralı dense de almayınız aldırmayınız.

(bkz: (pkkrestige)
kürt parliamenti olarakda bilinir. içen sayısı çok azdır . genelde sigaralarını otlakçılarla paylaşmak istemeyen insanlar tarafından kullanılan sigara markası.
1 ocak 2013 sigara zammı ile birlikte ülkemizde tüketimi iki kat artacak olan sigara.
hatta kaçakçılar şebekelerini şehir içine çektikleri takdirde sarma içenleri dahi tüketicilerine ekleyebilirler.
tayyip erdoğan : "sigara zammı kaçak sigaraları teğet geçti"
kaçak sigaradır.sigara içmem ama prestige içen çoğu arkadaşlarım boğazlarının yandığını söyledi.
ilk içişte ağızda acı bir tat bırakır.

sinüsleri, boğazı, bademciği, ses tellerini mahveder.

ses kısılır, boğaz yanar, boğaz ağırır.

tadı berbattır, dili damağı yakar.

kokusu berbattır, leş gibidir.

sanki içinde nikotin de yok gibi. kesmiyor sigara ihtiyacımı bu meret. allah allah.

not: z ile s üst üste ve yanlışlıkla z yerine s yazmışım. entryi silecek kadar büyük bir hata mı bu yoksa burada özel bir tutum mu aramalıyım?
40 yıllık tekelci dedemin elinde gördüğüm sigara. hey zam sen nelere kadirsin.

eğer bu sigaranın parası pkk ya gidiyorsa şayet sigarayada böyle normalin üzerinde zamlar gelmeye devam ederse, pkk nın ne kadar güçlenebileceğini tahmin edin artık. çelişkide ilginç, türkiye pkk yı bitirmek istiyor ama sigarası türkiyede açık açık satılıyor daha çok satılması için sigaraya zam yapılıyor. satılmasının cezası yok. kontrolsüz bir şekilde gidiyoruz bakalım...
Emek partisinin milli sigarası, şahsen partiye ilk üye olduğumda elimde parliament vardı gel zaman git zaman bir baktım lucky,palmall ve en sonunda prestige.Yoldaş sigarasıdır candır.
iki buçuk liraya bulabileceğiniz ama paranın büyük çoğunluğu terör örgütüne giden sigara.
asker parliament'i.
genelde kürtler tarafından işletilen yerlerde satılan, üstelik deyim yerindeyse peynir ekmek gibi satılan sigara. benim arada sırada uğradığım * internet kafede 1,5 - 2 saat takıldığım ve o zaman aralığında 10-15 tane prestige sigara satıldığı olmuştur. tanesi 3 liraydı. 2 saatte 10 sigara 30 lira yapar, 24 saatte 360 lira, 1 ayda da yaklaşık 10.800 lira yapıyor. üstelik muhtemelen minimum rakam budur. lahmacunlarım heba oldu resmen lan oha.
babamın içtiği sigara. dün sigaram bittiğinde aşırdım bir tane cebinden, zor bitirdim. ben ise camel soft içiyorum. tam bir yavşak evlad durumu.
en ucuz sigara, açık ve net.
(bkz: kürt nikotini)
(bkz: ciğer siken)
içildiğinde geciktirici etkisi yapan sigara türevi.
gariban sigarasidir bazıları icinse bir bas kaldiri vergilere.
sadece 1 dal içtiğim bir kez daha içmeyeceğim kalitesiz sigara. içeceğime sigarayı bırakırım.
öğrencinin can dostu olup, 3 lira gibi bir fiyata satılan sigaradır.
Ucuz ve kalitesiz sigara, nahçıvan sigarasıda denildiğini duymuştum
güncel Önemli Başlıklar