1. 1.
  kyk yurtlarında kalanların aşina olduğu bir site. bu sitede kullanıcı adı ve şifre girerek internete bağlanmaya hak kazanıyorsunuz.
  ... romabirgundekurulmadi
 2. 2.
  Devlet yurtlarında internet hizmeti alabilmek için tc kimlik no ve şifre bilgilerinin girildiği arayüzdür. Yapısı çok saçmadır çünkü aynı anda sadece 1 (yazıyla bir) cihazla giriş yapabiliyorsunuz. Laptoptan bağlandınız diyelim cep telefonunuzdan bağlanamazsınız ya da tam tersi.
  1 ... kortikosteroid
 3. 3.
  her gün internet erişimi için içli dışlı olmam gereken sitedir. kyk da internet ücretsiz olduğundan beri buradan bağlanıyoruz. hızlı mı derseniz internet leş. dota,lol,steam,torrent vs. yasak. vpn bulursanız yaşadınız tabi.
  2 ... lazymegan
 4. 4.
  24 saatte bir bağlantınız kesilir ve tekrar giriş yapmanız gerekir. gerçi son zamanda bu süre 12 saat de olabiliyor. bütün engellemeler bir adet socks5 proxy ve proxycap uygulaması ile çözülebileceği gibi socks5 proxy server kurulumu aylık 5$ civarındaki bir makinaya bile yapılabilir. vps sahibi olanların bu açıdan çok da takmadığı engellerdir.

  edit: bahsi geçen uygulamanın 4.20 sürümü x64 cihazlara kurulabilir. 30 günlük deneme süresi vardır bitince tekrar key girmek gerekir. key girmeden önce Regeditten HKCU\SOFTWARE\MMTProvider.MKey altındaki Key girdisi silinmelidir yoksa registration failed hatası ile karşılaşılır.
  ... dodiyez1
 5. 5.
  son 4 gündür olmayan internet nedeniyle bakanlık sık sık anılmaktadır. arayüz değişecek diyorlar ama 4 gün oldu el insaf.
  ... romabirgundekurulmadi
 6. 6.
  Otomatik kayıt vardı. Değiştirdiler. Her girişte tek tek girmekten bıktım şu sayıları.
  ... klindamisin