bugün

tecavüzcünün milliyeti olmaz.

şerefsizdir.
DEVLET ALTINA KARI YATIRSAYDI YAPMAYACAKTI O KURT. DEVLETIN COK BUYUK HATASI VARDIR! BOYLE DEVLET OLMAZ OLSUN BATIDA HER SEY VAR! AQ KEKOSU!
itlaf edilmesi gereken orospu çocuğudur.
DOGUDA INTIHAR ETIRILEN VE NAMUS DAVASINDAN OLDURULEN KIZLARDAN HABERSIZ INSANLARIN SAVUNDUGU OLAY. BiLMESEK KANDIRACAKSINIZ AQ!
"ne gadder ırkçı rererö varsa ben onların ana bacı mınıskiiiim tımammığ"

hümanizmin tekkaş versiyonu da böyle bir şey...

özeleştiri yok, utanma arlanma yok, vicdan yok hep bir ötekileştirme ve suçu o ötekilerin üzerine yıkma çabası...

suç istatistiklerinde açık ara önde olmanın, kadına karşı şiddeti zalimlik boyutuna taşımanın utancını yaşayıp bu konuda özeleştiri yapmak ve biraz da olsa utanmak yerine bu kekolar hep "suçu işleyenin etnik kökenini belirtmek suçtur" havasında.

bu ülke etnik bir çorba...

arnavut, gürcü, çerkez, pomak, türk, acara, laz envai çeşit halk var ama bunlardan 1 tane dejenere kriminal çıkıyorsa istatistiklerin 99'u kürtleri işaret ediyor.

Büyükşehirlerdeki kürt mahalleleri tekinsiz. resmi görevli kadınlar dahi (öğretmen, doktor, hemşire vb) saldırı yada tacize uğrayabiliyor. erkek halinize dahi silahlı değilseniz kürt gettolarında geceleri dolaşmanız zor. bunların geldikleri şehirlerde durum daha da vahim...

burda "kürtlere maletmek şunun bunun çocukluğudur" diye atarlanan yavşaklar dahi geceyi herhangi bir ilçede geçirmek istemezler.

bu örnekte olay çatalca'da gerçekleşmiş, acaba tarihinde çatalca'da kaç turiste tecavüz edildi, hatta çatalca'da kaç tecavüz yaşandı?

suçu işleyene değil, eleştirene küfrederek ne halt olduklarını gizleme derdindeki tekkaşlardan sıkıntı geldi ve ettikleri küfürleri aynen onları çıkaran kuluçka makinaları bazında iade ediyorum...

sözde dilini konuşamadığı için zırıl zırıl ağlayıp, cinayetler işleyen, bebekleri, silahsız kadınları, erkekleri öldüren bu yavşaklar kendi içlerinde her yıl intihar eden yüzlerce kadın için, doğuda kurulan evlenmelik çocuk pazarları için gıklarını çıkarmıyorlar. 12 - 13 yaşında çocukların 50-60 yaşında azgın tekelere "eş" diye satıldığı pazarlar var bu ülkede ve bu boku da kimin yediği belli...

kadın eşya, kadın mal, kadın kuluçka makinası, kadın yük hayvanı...

kadının bunca değersizleştirildiği bir kültürden gelen öküz kaçınılmaz olarak ilk "normal" kadınla karşılaşmasında bunalıma giriyor. karşılaşma derken sokakta görmekten bahsediyoruz. sonrasında ise verilen tepki erkeğin hükmünden ve iradesinden bağımsı olarak "birey" olmuş kadına saldırı oluyor. bunun feodal aile yapısından beslenen erkeklik egosunun yitimini tamir amaçlı ve tamamen id kökenli bir edim olduğu açık...

tecavüz ve şiddet "kürt" aidiyetini öne çıkararak kimlik iddiasında bulunan tiplerin hayatında vazgeçilmez bir unsur. "insan" olmayı seçmiş ve geldiği kültürün barbarca olan kısımlarını açıkyüreklilikle eleştirebilen "insan" evlatları zaten konumuzun dışındalar...

(bkz: tecavüz kürt aşkının gelişim kanunudur)

önderleri apo'nun lafıdır. daha da güzel özetlenemezdi...
iyi, güzel bir şey yapsaydı medyanın ballandıra ballandıra "kürt" diyeceği kürt.

ama tecavüzcü olunca doğu kökenli vatandaş! be amk çocukları, doğu kökenli vatandaş benim. elazığlı'yım ve öz be öz türk'üm. bu şerefsiz kürttür! buna doğu kökenli vatandaş demek bana hakarettir.
ata sporunu yapmaktan zevk duyan kürttür. tecavüz kürtlerde gelenekseldir.
hayatım boyunca ırkçı olmadım, ırkçılıkla adım anılsın istemem, ama bu ülkede her türlü suçta açık ara önde olan halk kürtlerdir. bununla övünen de kürtlerdir. "biz kürdüz ulan" diye efelenenler de.
etnik grubu ne olursa olsun, alçağın tekidir. bu arada tecavüz vakalarını sadece işin içinde kürt varsa ele alan seçici saldırgan ırkçıları da ortaya çıkarmıştır.
işte bunlar hep türk adını lekeliyor. uluslararası basında veya haberlerde kimse kürt demiyor. türkiye cumhuriyeti diyor.. ve ne oluyor türkiyede tecavüze uğrayan polonyalı kız... hayır tecavüz eylemini kürt yapmıştır. biz tc olarak bu suçlamayı red ediyoruz.
Eşeklerden hevesini almış kişidir.

Bir kürt tecavüz vakasında boy gösterince oluyor, biri çıkıp da ''kürt tecavüz etmiş'' deyince ırkçı, faşist, pis insan olarak etiketleniyorsun.

Yahu manyak mısınız siz? Hâlâ kalkıp da etnik kökeninden bahsetmeyin diyen var. Ulan yaptı ki söylüyoruz. Tecavüz etme o zaman, kullanma kaçak elektriği, atma devletine molotofu ki söylemeyelim biz de.

Aynısını bir türk yapsa eleştiriler karşısında biriniz de çıkıp ''ırkçı yaklaşım'' diyemez. Tribünleri pek bir seversiniz siz..
Jack kerouac'ın türk olması halinde olabilecekleri düşündüren olaydır.
Kürt veya değil,

Sonuç olarak türkiye'de tecavüze uğradı bu kadın...
Haber doğruysa Hadım edilmesi gereken insandır. Türk veya kürt olması önemli değil.
tamam olayı etni siteye baglayalım sizin dilinizden konuşalım..

fotografçı kıza kürtmü tecavüz etti
10 yıl önce barış için yürüyen bir italyan a kürtmü tecavüz etti.
heryıl antalyada egede turistlere kürtlermi tecavüz ediyor..
hergün 2 şehrimizde biri karadenize biri çukurovada olan yerde hergün tecavüz kavga vs.. kürtlermi yapıyor.. mynette bile yorum yapanlar yinemi bu x şehri yazıyor..
geçen gün özdede torununa tecavüz ederken kürtmüydü
egede engelli kıza 25 kişi tecavüz etmedimi..

ulan benim acemi birlik arkadaşım adı bende kalsın aydınlıydı ağlıyordu be nedenini sorunca iki kızla ilişikiye girdiğini kızlıklarının bozuldugu diyordu

geçen ay bolulu bir bayanla facede ortak arkadaşımız vardı bir vesileyle tanıştık adını yazmayacagım çünkü o şehirde hemen hemen tanınan birisidir 15 yaşında ilişkiye girmiş haftada 3 gün ilişkiden sonra ayrılmış başkasıyla 4 yılda onunla ilişkiye girmiş sonra başkasıyla evlenmiş ve şimdi boşanmış haftada bir şirketin çayçısıylapatronuyla vs.. ilişkiye giriyor. benide çağırdı gitmedim nedenmi ucuz kadınlara degmez diye..

ayıptır olayı etni siteye indirmeyin diyoruz kürt polonyalıya tecavüz etmiş he yavrum ne yapalım devletmiyim ben yargımıyım alsın onu cezalandırsınlar sikimde olmaz..
ceza almayacak kişidir. Ama disari boşaldıysa devlet erkaninda günah olduğu için cezalandırılabilir.
Kürt olması çok şey ima eden durumdur. Polyanna'cılık yapmayı kesin. Türkiye'de tecavüz vakalarının çok büyük bir kısmı doğu kökenli kürt asıllı tipler tarafından işlenmekte. Bu adamlar bastırılmış cinselliklerini böyle dışa vuruyor. Kültürel bişey. Adamlar amına kodumun doğusundan batıya gelince kendilerini şaşırıyorlar, tasması kopuk it gibi sağda solda böyle taşkınlıklar yapıyorlar. Neden bir Artvin'li, bir Kırşehir'li veya atıyorum bir Zonguldak'lı yapmıyor bunu?

Sırf kürtlere yaranacağız diye yaptıklarını görmemezlikten gelmekten bıkmadınız mı? Adamlar ülkenin, onu da geçtim dünyada "türk" algısının ağzına sıçıyor lan.
mide bulandırır ama şaşırtmaz.
sadece kürtler yapıyor kırşehirli artvin li zonguldaklı yapmıyormuş kardeşim zonguldakta askerlik yaptı cezaevinde jandarma olarak birkaç olay anlattı insan olan intihar eder lan..

alsana 13 yaşındaki bir ilkokul öğrencisine tecavüz eden kırşehirli..

http://haber.mynet.com/ya...-tecavuz-dehseti-547792-1
engelli 15 yaşınadki çocuga yaşlı 25 yavşağında tecavüz ettiği
http://www.ensonhaber.com...a-tecavuz-2013-04-19.html

üvey kızına tecavüz eden artvinli

http://www.kackartv.com.tr/?I=Haber&ID=30868
vicdansız kürttür, yani vicdansız, ahlaksız insandır.
ilk kürt tecavüz vakasıdır ! abartılmamalıdır. bu polonyalı kadını ailenin en genci ( mümkünse yaşı 18 altı olmalı) öldürmeli ve ailenin namusunu temizlemelidir. kürtler über muhteşem insanlardır. devlet onlara bişeyler yapmıştır. polonya kürtlerden özür dilesin. ayrıca biji serok apo.
(bkz: kürtlerin tecavüz vakaları sıralı tam liste)
Şerefsiz herif.
kontrolsüz kürt istilasının bir sonucudur.
neden kürt olmasının altının çizilmesine bozuluyorsunuz anlamadım. normal şartlarda türkiyede birileri birine tecavuz etse bu "türkiyede bir türk tarafından tecavuz edildi" diye çıkar habere oraya buraya insanlar böyle konuşur. nerde olursa olsun böyledir.

yarın öbürgün devlet kuracaksınız(!), devletinizi kurduğunuzda kürdistanda tecavuz edilen kadın için türk tarafından tecavuz edildi mi denecek. yok öyle arkadaş devlet diye ağlaşıyorsan alacaksın sorumluluğunu.