bugün

gebermelerı gereken pkllılardı.
Hak ettiği cezayı kendi bulmuştur. Evet.
Keske götüne girseymiş temennisine neden olmuş olay.
yeni yıl için de, cümle bu şerefsizlerin, vatan hainlerinin, adi yaratıkların elinde ve g*tünde patlaması dileklerini dilememize sebebiyet veren olaydır.. şerefsizlik, hainlik, adilik yapanın eli, kolu, g*tü birbirine girer umarım her daim..
keşke anasının amında patlasaymış temennisine neden olmuştur.
bomba patlayacağı yeri iyi bilmiş. gebermemişler mi diye merak ettim açıkçası...
gezide polise taş atanlardan farkı olmayan yurdum insanıdır.
ilahi adelettir.
gezi empatisi olmasi gerekendir...
Bugün yine diyarbakır da görülmüş olan orospu çocuğu.

Yardımına polis koşmuş, hastaneye yetiştirmiş. Bırak gebersin amk, az önce seni hedef almadı mı lan bu piç bırak gebersin bırak lan.
Önder diye Apo'yu belleyen adamın zaten zeka seviyesi ortada iken.
(bkz: elimde patladı bonzai)
ölüsü dirisi sikilesi orospu çocuğudur.
Kafasında patlasaymış..
sesli güldüren şakirt düşüncesidir. neden sadece islama laf atarlar? çünkü allah indinde tek din islamdir.
ava giderken avlanan orosbu çocuğudur. gebersin pislik.
bugün yine yaşanmış aynı olay.

http://www.milliyet.com.t...ba-elinde-gundem-2176613/

ve bu teröriste yine öldürmek istediği polisler yardım etmiştir. amına koyim çok merhametli milletiz çok. askerin polisin orada katliam yapmamasının tek sebebi türk milletinin merhametidir. yoksa her türlü ortam mevcut.
gebermediği taktirde iyileceşince yine "dövlet bize bahmir" diyecek olan pkk'lıdır.
Allah'ın fırsat vermediği pkklılardır.

Son 2 yıl içerisinde buna benzer belki 40 tane video iZledim. Hadi biri tesadüf Öbürü devletin psikolojik harekatı dedin keke. Hatrı sayılır bir çoğunluğu ne bunların.

3 PKK'lının kobradan vurulduğu videodaki polis ne diyordu.

(bkz: ve MA rameyte iz rameyte ve lakinnallahe rama)
Yürek soğutmuştur.
Eli tuzlabuz olunca gelen tc ambülansı. ilgilenenler tc doktorları. muhtemelen ilaç parasını karşılayacak olan tc ssk sı.
amına koyduğumun itine iyilik yapmak dışında çok masumsun türkiyem.