bugün

Katillerdir, teröristlerdir, Polis'in yaşamına son veren pkk lı göstericilerdir.

--spoiler--
Yaralı polis memuru şehit oldu

Adana'da terör örgütü PKK sempatizanlarının düzenlediği korsan gösteri sırasında yaralanan polis memuru kaldırıldığı hastanede şehit oldu.

Yaralı polis memuru kurtarılamadı

Adana'da, terör örgütü PKK'nın Siirt'in Eruh ilçesi'nde ilk silahlı eylemi düzenlemesinin yıldönümü nedeniyle yapılan yasadışı gösteride bir polis memuru bıçakla yaralandı. Hastaneye kaldırılan polis memuru kurtarılamayarak şehit oldu.

Dağlıoğlu Mahallesi, Karasu Kavşağı'nda, bugün saat 20.30 sıralarında toplanan yaklaşık 500 kişi, PKK'nın kanlı eylemlerine başlamasının yıldönümü nedeniyle yasadışı gösteri yapmaya başladı. Terör örgütü lehine slogan atan, halay çeken grup, saat 21.00 sıralarında polisi taşlamaya başlayınca, güvenlik güçleri müdahale etti. Çevik kuvvet polislerinin, panzerle su sıkarak dağıttığı göstericiler, ara sokaklarda 25-30 kişilik gruplar halinde toplandı. Saat 21.15 sıralarında Dağlıoğlu 1 sokakta toplanan grubu dağıtmak için gaz bombası atıldı. Bombanın etkilediği sokaktaki gaz bombası nedeniyle oluşan duman arasından koşarak çıkan bir kişi yere yığılırken, "Ambulans çağırın" sesi duyuldu.

Yaralanan kişinin gösterici olduğunu sanan polis, müdahale için gittiğinde, yaralanan kişinin meslektaşları olduğunu saptadı. Karnından bıçakla yaralanan kişinin, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Duran Özgen'in makam şoförü Ferdi Özkan olduğu anlaşıldı. Sol koltuk altından bıçaklanarak ağır yaralanan Özkan, ambulansla Adana Numune Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olay yerinde araştırma yapan polis, meslektaşlarını bıçaklayan saldırganı ararken, bu olay sonrası göstericiler, bir kez daha ortaya çıkmadı.

--spoiler--

http://www.hurriyet.com.t...ndem/12285409.asp?gid=229
başlık gösterici döven polisler olsa idi;

20000 entry girilen bir başlık olur idi. Ancak işte başlık polis başlığı olduğu için entry yok lan. komiksiniz...

hümanist uzay danalarımızın, insaniyetlerini gösterir bir konudur.

Allah'ınız varsa belanızı versin.

Edit: Seninde Eksileyen... seni gidi hümanist uzay danası seniiii...
götleri her sıkıştığında 155 numarasını çevirip onlara başvuran şerefsizlerdir.
(bkz: gösterici değil terörist)
büyük ibnedirler, her türlü eziyeti hakkeden bir kaç böcek grubu.

cidden böceklerden kurtulmak bu kadar mı zor ?
polisim şehit olur, o köpek toz olur ortadan. şehit olmuştur budur tek teselli ama artık herkese şehit denmektedir bu ülkede!
(bkz: asıl bu orantısız güç lan)
televizyonda gösterdilerde, kameralara türkçe bir şey söylemeye çalıştı, anlayamadım ve turgut özal'a bir kez daha lanet ettim.
polisin elinde de silah vardı sonuçta. insan hakları denen bir şey var. ya yakılan köylere ne demeli? durun lan bunlar daha önce zırvalanmıştı. bir şehit daha verildi orospu çocukları yüzünden. orantısız güç zırvacılarına selam olsun.
meydanda kafasından asılıp öldürülmesi gereken şerefsizlerdir. herkese ibret olsun. hatta meydanda yakmak lazım benzin dök yak ulan.
polis öldüren orospu çocuklarıdır. buraya gelip bu adamları savunacak olanların bu adamlardan hiçbir farkı yoktur. şehit polisimize allah'tan rahmet diler, ailesine baş sağlığı dilerim. alın götünüze sokun kürt açılımını bu arada. türkiye'nin ihtiyacı olan teröriste mahçup durma politikası değil teröriste ve sempatizanlara şiddet uygulama ve ortadan kaldırma politikasıdır.
birde açılım diyoruz. alın açılım isteyenlere açılım. eğer onlar polisi değilde polis onlardan birini öldürseydi sürece zarar verdi diye polisi yerden yere vururlardı alın bakalım şimdi kimi yere vuracaksınız.
Gösterici değil teröristtir demek lazım.Aslen orospu çocukları olup sallandırılması gereken asalaklardır.
dün polise taş atan velede polis dipçik vurdu diye burada demokrasi ve insan hakları nutuğu çeken liboşların görmediği, göremediği cinayettir.
grup yorum arkalarından türkü yazar. "biz komünistiz heyyoo" diye ortada dolanan veled-i zinalar da gidip alırlar. sonra gelip burada ne kadar güzel bir şarkı olduğunu anlatırlar.

o katil piç için başlık açılır, altına övgü dolu sözler yazılır. hatta sonra o piç hasta olur bu seferde "hapisten çıkarın" diye başlıklar açar o veled-i zinalar.

misal:

(bkz: güler zere)
(bkz: sibel yalçın)
(bkz: sibel yalçın destanı)
şerefsizlerdir. konuyla ilgili ilk girdimi vatansever bir türk insanı olarak yazmıştım. şimdi ise bir polis çocuğu olarak yazıyorum.
sizin o barbar, rüşvetçi , hükümet köpeği dediğiniz bir emniyet personelinin çocuğu olarak. oturduğunuz yerden konuşmanın dayanılmaz hafifliği ile savunmak istiyorsunuz şu an teröristleri bazılarınız. kiminiz karı kız ortam olur ayağına bu işlere bulaştı ve zamanla dibine kadar, en radikal kısmına kadar indi .kiminiz ise genlerinin ona yaptığı etki ile bu yolu seçti. teröristliği.
açılım diyordunuz, demokrasi diyordunuz. özgürce kullanalım haklarımızı diyordunuz. buyrun. buyrun karşınızda işte mimarı olduğunuz yapı . arkada gözü yaşlı yakınlar, bayrağa sarılı bir tabut. sonrası? sonrası yok sizin için zaten. 5 dakika sonra başka bir başlık açıp, bu ulu davanızı orada sürdüreceksiniz. peki ya o aile? maalesef işler öyle değil. o aile evladını toprağa gömecek. çok ahkam kesersiniz ya yaşama hakkı falan. işte o hakkı elinden alındı bu polis ağabeyimizin. silah kullanmadığı için alındı, dibindeki teröristi vurma yetkisi olmadığı için hem de. ailesi geride kaldı demem sizin için klişe. o yüzden yazmıyorum. farklı bir şey söylemem gerek . evet, bu haberi duyan tüm polis çocukları diken üstünde. hemen hemen hepsi. her telefon çalışında tetikteler. babamız öldü mü acaba diye beklemedeler. ya eşleri? hayat arkadaşım bugün sağ dönecek mi eve diye durgun bir şekilde sürdürüyorlar hayatlarını. kapıları her çaldığında "başkomiser şehadet haberini vermeye mi geldi?" diye düşünüyorlar. yalan değil bunlar. gördüklerim, yaşadıklarım. beli içinizde az biraz adamlık vardır da bir şeyler öğrenirsiniz diye yazıyorum. hoş pek umudum yok sizden başkaları görsün, onlar bilsin bu yaşananları. rüşvetçi, şöyle böyle dediğini polislerin hayatlarını biraz öğrenin, biraz içlerinde bulunun . kan dursun, kan dursun, kan dursun. tekrarladığınız yalnızca bu. yalnızca bu. hanginizin ocağına ateş düştü ? hanginizin bir akrabası bir yakını şehit düştü gazi oldu? kardeşinize biri tokat atsa adamı dövmeye gideceksiniz hepiniz. ama bizim babalarımıza, annelerimize, dayılarımıza tokat atılmadı. roket atıldı, mermi sıkıldı. kimisinin cesedi bile bulunamadı. hayatlarının geri kalanını anasız babasız geçirdiler. dedim ya az önce. anlamazsınız, anlayamazsınız. siz, yeni geldiğiniz okulda veya dershanede anne babanızı sormamaları için dua etmek nedir bilemezsiniz. siz sabah sizi öperek işe giden bir aile ferdinizin parçalanmış vücudunu tabut içinde gördüğünüzde neler hissedildiğini anlayamazsınız. siz ancak ve ancak şiddeti hakeden bölücülerin savunuculuğunu yaparsınız. bu ülkeye her türlü ihaneti yapar ve buna bir kılıf bulursunuz. gerek internetteki fareler, gerek gerçek hayattaki leş kargaları. ama kimse, hiçbirimiz parça parça dönen şehit cenazelerini unutmadık. sizi de parça parça edeceğimiz günü iple bekliyoruz. o gün geldiğinde kaçacak delik arayın. hem burada hem gerçek hayatta bu ülkenin, şehitlerin ve milletin aleyhinde söylediğiniz her bir kelimenin hesabı sorulacak size. şüpheniz olmasın.
belki; uğur kaymaz'ı, üzerine yaşı kadar kurşun boşaltarak öldürmüş bir polisi öldüren göstericilerdir.
geride dul bıraktığı eşi, yetim bıraktığı çocukları olan polistir. evinde hala ağıt ve gözyaşı vardır.

ha bazı kendini sosyalist sanan gerizekalı köpekler bir polisin ölmesinden oldukça mutlu olmuşlar ki salyalarını ağızlarından akıta akıta uluyorlar burada.

insan taklidi yapmaya çalışın lan biraz insan..!!
(bkz: polis göstericiyi öldürürse haber değeri yoktur)
(bkz: gösterici polisi öldürürse haber değeri vardır)
- bir polis bir kürt ü öldürmüş lan, tüm polisleri gebertmeli.
- haklısın mahmut

-bir kürt bir polisi öldürmüş lan, tüm kürtleri gebertmeli
+haklısın, mahmut

bak sevgi pıtırcığı gözü dönmüş kürt faşisti, sosyalist hödükçüklerim.* o kalın kafanızın alması için örnekleri oldukça basit tuttum. sen şimdi bu iki dialogdan yola çıkarak hangisine daha çok yakıştığınızı çıkarın ondan sonra görüşelim.

sabaha çok var, yavaş yavaş. aman balataları yakmamaya dikkat..
Ben anlamıyorum ciddi manada. insanlar yanlışa yanlış diyemiyor.

Polis işkence yaptı engin ceber denen zavallı genci öldürdü.

e o zaman bütün polislerin anasını bilmem ne yapayım gebersin pezevenkler mi?

Otorite karşıtlığı, hükümet karşıtlığı, polis devlet olma yoluna taş koymakla, engin ceberler veya da başka insanlar olmasın demekle

Polis öldürülsün üzülmeyiz demek nasıl bir mantık anlamıyorum.

insanlar şunu bilmiyor galiba, harp sahası dışında sivil bölgelerde suç suçtur. Suçun ideolojisi mideolojisi olmaz.

yok işin ilginç yanı iyisiyle kötüsüyle polisi bu kadar dışlamak niye?

bugün polis teşkilatının üst kademeleri fethullahçıların elinde midir?

Evet fethullahçıların elindedir.

hükümet Kendinden olmayanları güçlü muhalefeti susturmak istemekte midir polisle? askere de dahil olmak üzere bütün karşıtlarını susturmak istemektedir. Dikkat edin asker diyorum, milli cephe diyorum.

Lakin bu hataları görevini yapan gariban polisten çıkarmak?

isterseniz Polisi üstlerinin asıl hedefi olarak çıksınlar milliyetçileri, ulusalcılar, askerciler polis vursun.

deniliyor ki Kürtlerin hepsi pkklı değil neden kürtlere kötü davranıyorsunuz?

Polisin hepsi kafasına eseni yapan kişiler mi?

Sen bütün polisleri eşit tutarsan birileri çıkar bütün kürtleri eşit tutar.

Kürtlerin kendi milletini seçme şansı yok bik bik

Ben sanmıyorum bugün polis memurlarının çoğunun gerçekten polis olmak istediğini.

Onların da seçme şansı yoktu.

işin ne ilginç yanı ise PKKlıların gösterisinde Polisin şehit edilmesine bile bu şekil tepki vermek.

hani PKKlılarla ayrıydınız siz?

Polis sanki o gösteride işçi grevini bastı da işçinin teki meşru müdafaa mı yaptı?

Tam silahı çıkartıp işçiyi vuracaktı, işçi çıkardı polisi vurdu he? hem işçi grevde ne halt yemeye silah taşır ki?

ortalığı karıştırıp dezenformasyona, provakasyona sebep olmak için olmasın? Ha işçi çıkardı küreği vurdu kafasına derseniz eyvallah.

gençlik heyecanına kapılıp boş konuşmamak lazım.

Ben birçok kez ciddi manada yaralıların olduğu kavgada gürültüde bulundum ettim kimse orada olmak istemez emin olun.

Kimse arkadaşını hastaneye yetiştirirken kanının bütün kıyafetine eline bulaşmasını istemez. Kimse babasını, kardeşini orada görmek istemez. az olgun olun iki gram beyniniz çalışsın.

o yüzden bu gibi şeyleri çocuk oyuncağı olarak görüp ezberlerle davranmayı bırakmak lazım çünkü Türk Milletinin kinini üzerine alan her kimse eninde sonunda yaptıkları şeylerin kat be katına maruz kalacaktır. o yüzden kimse kimseyi zorlamasın.

PKKlıların gösterilerini de iyi bilirim yoldan geçen arkadaşımı "ne oluyor burada" dediği için kurşunladıklarını da.