bugün

büyüğümüzdür.
çocukluk ve orta okul zamanlarımı hatırlatan karakterdir. O sigarayı çakır ile karşılıklı yakmalar, racon kesmeler, kumarhane baskınları, Aslan amcayla gizli gizli buluşmaları.. Vay be! Hey gidi günler hey!
TRT’de Kurtlar vadisi vatan filminde darbeyi engelliyor. Bir yerden pay çıkartmasa şaşardım. Evet.
Kahraman kelimesinin karşılığı. Evet.
Can gardaşım, Allah benim ömrümden aldı ona verdi.
özlenen usta.
ben anlamıyorum şu dizilerden filmlerden milyon dolar kazandılar ne güzel bir çatışma sahnesi ne dövüş sahnesi adamlar silah tutmasını bilmiyorlar ulan Börü 6 bölümlük bir dizi 1 yıl eğitim aldılar adamlar şimdi hangi taraf izleyicilerini daha fazla önemsiyor bi tarafı milyonlar izledi diğer tarafı yüz binler anca kuru kuruya rajon kesmeler artist artist yürümeler kurtlar vadisi pusu cok daha iyi yerlere gelebilme sansları vardı yurtdısı odaklı bir kaç görüntü yönetmeni getirselerdi.
Kendi sesini kullanmayıp dublaj yaptıran, oyunculuğu çok kötü olan bir kişi tarafından canlandırılmıştır.
Çakır'a(Oktay Kaynarca) yazık ettiniz amk.
şiddet kullanarak çözülemeyecek hiç bir sorun yoktur. bunu ispat eden kahraman büyüğümüz. vuracan kıracan geçecen. insanlık yaramıyor alümünyüm.

+iki çay verir misin?
-burda sana çay yok. burası cerrahpaşa.
abdullah çatlıyı canlandırdığı söylenen karakter...

ben çok bağdaştıramadım...
Aklıma kedi gözü geliyor. *
görsel
görsel
görsel

görsel

görsel
Ülkenin kahraman açığını uzun süre kapatan adam. Evet.
diziye başlarken asla tahmin etmezdim polat'ın aslında görev uğruna baştan yaratılan, ali adında şişko bir karakter olduğunu. ameliyatla beraber fit bir bedene ve uzun boya sahip olması da ekstra güzel kısmı. hangi ameliyat o tam olarak? *
Şerefsiz herif. Elif Eylül'e yaşattırdıklarını unutmadık ezik.
Kız seni senelerce bekledi, kızı oyalayıp durdun, son gününde bile kıza evlilik teklifi edip kızı umutlar içinde bırakıp topukladın. Ölür müsün sanmam ama ölürsen seni toprak bile kabul etmeyecek.
türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi dizisi olan kurtlar vadisi'nde, necati şaşmaz'ın canlandırdığı karakter.
Her sahte kahraman gibi siyasal islamcıdır.
Ölümsüzlüğü buldu artık diye goygoyu çok yapılmıştı bir dönem. Kurtlar vadisi dizisinin başrol oyuncusuydu.
Delinin pola deruc yayıncısına polat alemdar deruk demesi ile daha da bilinmektedir. Deli onun için çok uygun bir kelimedir o ki deli ramazan kurtoğludur.
filmde defalarca ölen sonra ölmediği ortaya çıkan ölümsüz karakter. onlarım batmani varsa bizim polat alemdarımız var!!*
görsel
görsel
kurtlar vadisinin ana karakteridir yanlış bilmiyorsam biraz Abdullah Çatlıya benziyor.