bugün

Hâlâ sözlükte yazıyor olması en az benim hala yazıyor olmam kadar ilginç bir eski topraktır.
uludağ sözlükte tanıdığım en eski yazardır. sanırım en az 5 yıldır tanıyorum, yanlışsam düzeltsin bir zahmet *
mükemmel tespitleri olan, çözüm odaklı ve hoşsohbet yazar. ona eksi oy veren eller kırılır, benden söylemesi.
eski reyizlerden bir başka yazar.

çok sağlam geyik yapar kaynatırdı. sözlük olaylarına ara verdi sanırım.
stres atma yöntemidir konserde sinir olduğunuz bir tipi gözünüze kestiriyosunuz pogonun içine atıyorsunuz 4-5 saniyede bir arada arada geçiriyorsunuz .
ozlenen yazar.
Gerçek bir Uludağ Sözlük neferi.*
klibi ilgi çekici olan bir laidback luke parçasıdır.
Metalci güreşidir. Kimse boyuna cüssesine bakmadan birbirine dalar. Hiç unutmam lamb of god konserinde ( maçka küçük çiftlikteki ) biri bana çelme takmaya çalışmıştı , tutup yere atmıştım bunu , hey gidi günler.
üstümü örten ilginç insan.
Türk ergenleriyle yapılmayan bir tür danstır, nasıl bir kavgacı zihniyetimiz varsa direk üstüne çıkarlar, oysaki işi bilen pogocular ile gayet eğlenceli olurken hiç bir sakatlık yaşanmaz.
Çelme takmanın yasak olduğu , omuz dalaşdır. Bazı götverenler çelme takmaya çalışır. Hiç unutmam lamb of god konserinde çelme takmaya çalışan bir veledi tutup yere fırlatmıştım.
Eski türk filmleri gibi samimi, komik ve huzur veren. "Ulaan ben bunu nasıl kaçırmışım?" dediğiniz cinsten.
kızgın yazar. Pişt Pişt.
bilinçli tüketici.
boks kadar iyi olmasa da gecenin bi köründe duvarla yapınca hoş olmuyor değil.
huzur ve iyi niyet kavramlarını çağrıştıran asil, sempatik bir yazardır. iyi ki onun gibi insanlar var.
facebook neferlere yazayım dedim, baktım geyik yaptığımız ya da
geyiği başlatan insan sendin, sonra sonlara doğru gidecek falan yazdım,
hasittir dedim,
nick altına gelip günah çıkarmak istedim sanki,
başka şeylerin altında da günah çıkarmak isterdim ama
sen anladın, kıps.

yani,
hatun!
çok özleneceksin bunu bil,
benim veya şunun bunun gözünde değerini arayan insan değilsin
ama inan çok değerlisin,
yağmurda ıslanmış bir köpek gibi hep sürerdim kafamı dizlerine,
bilirim yine gelsem yine okşarsın
yine kurutursun
ama ben şunu gördüm, hayatımda annemden sonra, gördüğüm
en - güçlü - kadınlardan birisin,
geçen dedim ya nur inmiş yüzüne, sen baya - melek - olmuşun amk
böyle de kaba iltifat ederim,
işte seni ne ka çok sevdiğimi ya da
özleyeceğimi falan söylemeye gelmedim,sadece hayatımda
değerlisin, yani nasıl desem o kelime nedir bilmem ama
- nil noktası - belki de,
iyisin çok, çok içi boş görünüyor bu cümlenin ama
öylesin,
iyiliklerini ya da kalbinin güzelliklerini yazmayı deneyemem
ama saygın , memelerin*, kalbin lan kalbin
unutmasın bizi.

geçen gelince meral laf soktu, aramadın gitmedin gibisine ama
inan üstüne gelmiyim, sıkmıyım dedim, ki zaten sende anladın beni,
kızmassın zaten, zor sinirlenirsin, zaten o suratı sinirlendiren
insanın gelmişini geçmişini s*krim ( çok erkekle çalışınca
benim bozuk olan ağzım iyce gitti )
o değil de
- iyi ki varsın -
ben yine başım sıkıştığında, mutlu olduğumda, seni ve sevgilini merak ettiğimde
yazacağım merak etme,
ama meralden önce mektup yazıcam zaten *.
kart at
oralara gelirsek te
bi çay koy dA iÇElim kadın.
insanları birdenbire yakın eden durumlar vardır, aramızda onlardan var bu yazarla.

hiçbir zaman iyi bir arkadaş olamadım. son zamanlarda tamamen ilişkim kesildi neredeyse şu arkadaşlık mevzusuyla. yeterince ilgilenemiyorum kimseyle. yine becerebilsem, en çok yanında olmak isteyeceğim insanlardan biri. yanında olmasam bile, yanında olma dileğime inansın isteyeceğim diyeyim.

oysa bana ihtiyacı yok. çok güzel insanlar seçmiş, çok güzel insanlarla karşılaşmış. yanlarında çok çirkin kaldığım/kalacağım bir küçük topluluk. bunları ona neden yazıyorum? bazen insan bilmek istiyor. bilmek yetmiyor ya bazen de, okumak, görmek istiyor. o temel beş hissin birine anlatmak iyidir bazen. işte o yüzden.

yolumu sana düşürmeye çalışıcam ve galiba bu kez hakkını vererek şikayet edebilicez nemden, sıcaktan. üstüne de buz gibi biraları içip fenalık geçiricez sonra. akck'ye söz vermiştim plaj partisi için. hala aklımda. ben olmasam bile "mutluluğa! aşka! iyiliğe ve yeni normallerimize!"
bazı yazarlara yaptığı nick altı geri dönmüş yazar.
gta nedeniyle yanlışlıkla maymun şeysi benzetmesi yaptığım yazar. zirvemizde görüşelim de bi özür dileyim yaaaavvvvv.
Bir botticelli tablosu, fellini kadraji, anna magnani tiyatrali kadar ilgi ve keyif uyandirici suser.
-ben de yazayım diyorum ama ulu çok bozdu yea
+öyle tabii am göt meme yazmıycaksan hiç yazma!

tavsiyesi üzerine ilk memeyi hazretlerinin sunağına bırakmak istiyorum. bu memeleri kabul et! onları kutsa ve yücelt!
Sauron günah yazmasın kendisi delidir.
çılgın metal müzik konserlerinde azgın kalabalığın çarpışmasıdır. alttan girmek en sinir bozucu davranıştır. zira adam gibi çarpışılmalı ve gerekirse morarılmalıdır. eğlencelidir. aynı zamanda geçmişte beslediğim kedimin adıydı.
yenir ki bu,
coco chanelim benim !
güncel Önemli Başlıklar