bugün

akıllara zarar ve ne derseniz deyin ne kadar yavşarsanız yavşayın, ne kadar gururunuzu harcarsanız harcayın, ne kadar sabrederseniz sabredin kazanan taraf olarak asla çıkamayacağınız diyaloglardır. insanın aklını fikrini, sinirini sabrını sikip atan diyaloglardır bunlar. sevseniz hatalı olursunuz beğenseniz hatalı olursunuz dünyanın en anlayışlı insanı da olsanız yine hatalı olursunuz. sadece bir örnek vermek istiyorum.

-sen bu ekrem'le neden buluşup duruyorsun? o senin neyin oluyor?
+arkadaşım oluyor ama hem buluşurum buluşmam sana ne beni niye kısıtlıyorsun sen beni sevmiyorsuuuuğğnn!
-aşkım ne alakası var sadece merak ettim hem tamam arkadaşınsa tamam sevgilim ne olacak sadece merak için sordum papatyam yoksa hiç sevmez olur muyum seni hede hödö..
+sen de nasıl adamsın hemen kabul ediyorsun hiç kıskanmıyorsun sen sevmiyorsuğğğğn!
-ne alakası var ulan seni kimseyle paylaşmam lan ben sevgilim seni asla bırakmam uleeeyn!
+hayvansın sen beni anlamıyorsun özgürlüğümü kısıtlıyorsun beni sevmiyorsuuuğn!
-aşkım hayır tamam bak istediğini yap kısmıyorum istiyorsan git yat kıskanmıcam birşey demeyeceğim yeter ki anla seni seviyorum!
+sen pezevenkmisin kavat mısın nasıl adamsın sen beni sevmiyorsuuuuğğğn!
-(içses: böyle durumun ta amına koyim. piyemesini sikiyim bu dünyanın gebermek istiyorum yaşamak istemiyorum ulaaan!)

ertesi gün gazetelerde;
19 yaşındaki genç x.y. dün gece odasında ölü bulundu. arkasında bıraktığı mektup ailesini gözyaşlarına boğdu: 'pms'i sikiyim böyle dünyayı böyle aşkın ızdırabını sikiyim. oğlunuz bir pms kurbanı oldu baba. öcümü yerde komayın.'
-neyin var niye öyle durdun?
-hasta olucam galiba of
-puhaha hasta mı olucaksın, sen öle yarın grip olucam diye anlıyor musun?
kız koşarak tuvalete gider, yolda yediği elmayı çöpe atar
(hastalık tan kastın regl olduğu anlaşılamamış olup çirkin bir gafa imza atılmıştır, utanılmalıdır, ama regl olunurken de ilan etmenin bi anlamı yoktur.)