bugün

gereksiz tartışmalara maruz kalmamak, trip yememek**, ve en önemlisi özel günlerde hediye almak zorunda kalmamak.
Bir daha platonik aşık olmamak gerektiğinin iyice hafızaya yerleşmesidir bence.
yaraticiliginizi arttirir.
Faydasızdır. Ona o kadar yer ayırmışken içinizde onun gelip yerleşmemesini içinizi doldurmamasını ferahlık sanırsınız. Yanılgı işte, kalp yanılgısı.
platonik aşık olduğunuz kişinin hep iyi yönlerini görmektir. "gözleri ne güzel, gülüşü ne güzel" 'den öteye geçmez karşıdaki hakkındaki fikirlerin.
Adamı sanatkar yapar.
koşulsuz mutlu olma potansiyelidir.

ben bir kere yaşadım böyle bir şeyi(ki o da garipti biraz, daha ziyade ütopik bir şeydi; günü gelince yıkılıverdi üzerime) ama lisenin birinci sınıfındaki sıra arkadaşımdan dolayı tüm detayları biliyorum. burhan, zeynep'e aşıktı. kız "selam" dese bizimkini bir titreme alıyordu bildiğin. hele bir de zeynep, günün başında böyle(veya benzeri) bir şey yapmış olsun, günü iyi geçiyordu çocuğun resmen.

ama severim ben gene de platonik duyguları. yaratıcılığı da tetiklediği pek çok edebiyat eserinde aşikardır. misal üçüncü şahsın şiiri nedir arkadaş öyle? veya sana giden yollar kapalı falan. bildiğin şair eder adamı, şair.
koşulsuz mutlu olma potansiyelidir.

ben bir kere yaşadım böyle bir şeyi(ki o da garipti biraz, daha ziyade ütopik bir şeydi; günü gelince yıkılıverdi üzerime) ama lisenin birinci sınıfındaki sıra arkadaşımdan dolayı tüm detayları biliyorum. burhan, zeynep'e aşıktı. kız "selam" dese bizimkini bir titreme alıyordu bildiğin. hele bir de zeynep, günün başında böyle(veya benzeri) bir şey yapmış olsun, günü iyi geçiyordu çocuğun resmen.

ama severim ben gene de platonik duyguları. yaratıcılığı da tetiklediği pek çok edebiyat eserinde aşikardır. misal üçüncü şahsın şiiri nedir arkadaş öyle? veya sana giden yollar kapalı falan. bildiğin şair eder adamı, şair.
hayallerinin sana kalmasıdır.
çünkü onları kıracak bir muhatabın yoktur.
Acıdan zevk almak olabilir. Benim bir tane vardı babası smackdown daki brock Lesnar gibi biriydi. Bir türlü konuşamıyordum kızla. sonra ne mi oldu evlendi. Heh.
borçlarını fazla düşünmezsiin.
bence hiç bir faydası yoktur,gereksiz hayat enerjinizi alır götürür.Seviyorsan git söyle olmuyorsa git acını yaşa ve bitir,hayat bu tarz işler için kısa gençler.