bugün

pkk nin 30 yıla yakın bir zamandır bitirilemiyor olması, istediği zaman yüz binlerce insanı
sokağa dökebiliyor olması her türlü madi ve manevi gücünü halktan alması pkk nin bir halk hareketi olduğunu gösterir.

idia edildiği gibi finansmanını uyuşturucu ve insan kaçakçılığı ile sağlamamaktadır.
bunlar sadece pkk ile halkın arasını açmak amacıyla yapılan psikolojik savaş yöntemidir.

edit: ben ne pkk nin avukatı ne de bi yetkilisiyim sadece gördüğüm okuduğum kadarıyla objektif bi yorum
yaptım.
yazıya ada bi ekleme yapayım; pkk avrupa'da kurduğu dernekler ve şirketlerle kendini finanse etmekte.
hayatımda daha yalan bir çakma gerçek, şizofrenik düşünce duymadım dememe sebep oldu
evet ama kürt halkı değildir, amerikan ve israil halkıdır, onlara ait bir faaliyettir.
(bkz: entry nick) (bkz: ibne)
(bkz: pkk sözlüğe inmiş)
pkk taban olarak halktan destek görmüş fakat mevcudiyetinin büyük kısmında, çok büyük kısmında bir direniş örgütü gibi değil bir terör örgütü gibi davranmıştır ve şu anki hali de öyledir.

bu notu düştükten sonra, evet pkk'nın halk hareketi olduğunu söyleyebiliriz. bir grup dağda kendi kendini mi parçalıyor sanıyorsunuz?
böyle bir düşünceye sahip kişiye çekilebilecek milyonlarca el hareketi olduğu gerçeği. *
(bkz: pkk nin güneydoğulu vatandaşları öldürmesi)
kimin güdümünde yapıldığı belli olan ancak yapanların neye ve kime hizmet ettiklerini bilmedikleri, kendilerini köle ettikleri sonunda hiç birşey kazanamayacaklarının aşikar olduğu, çok büyük bir projenin içindeki küçük piyonların kendilerini halk hareketi olarak inandırmayı başarmasıdır.*
ayrıca
(bkz: troll).
uçma hacı, dünya din kardeşliği senin beynini yıkasın ki, amerika'nın bizle kardeş olduğundan, kenan evren'in iyi bir insan olduğundan, tayyip'in yeni bir atatürk olduğundan daha yalan bir açıklama yapmışsın, bir psikyatriye görünme zamanın gelmiş, androitliğin sınırları zorlanmış.

(bkz: yok artık lebron james)
pkk nın uyuşturucu ile ilişkisinin olmadığını söylemek tamamiyle aymazlıktır.
(bkz: hangi halk aslanım)
sokakta duyulursa siktir lan diyeceğimiz laftır.*
(bkz: hareket yapma hareketin allahını görürsün)
(bkz: susan ve sineye çeken yüce türk milleti)
görende 29 ekim halk hareketi falan sanır diye okunması bile gereksiz başlık. siz bir vahşet düşünün ki, çoluk çocuk demeden ölümlere imza atmış, her gün onlarca şehit verdirmiş. şerefsizliğin adı ne zamandır halk hareketi oluyor!

(bkz: aferin bok gibi düşünmüşsün)
vay kamil neler olmuş yaa.
sözlükteki ergenler büttün bilgi ve birikimleriyle beni bilgilendirdiler.
burada pkk nin bir halk hareketi olmadığını bana çok güzel kanıtlamışlar.
önce böle üstten bi aydınlanma oldu sonrasında şaştım kaldım olduğum yerde.
tanrım ben nasıl bu kadar bilgisiz cahil olabilirim hayatımda hiç mi kitap okumamıştım
hiç mi gazete falan okumamıştım ben nasıl bu ergenlerin düşündüğünü düşünememiştim oysa onlar
bunu düşenebilmişti sadece bir an için durup mantıklı düşünmem yeterliydi pkk nin
yılarca kendi halkına işkence ettiğini, köyleri yaktığını, 12 yaşındaki çocukları terörist diye öldürdüğünü sabah sabah insanların evlerini basıp suçsuz kadınlara tecavüz ettiğini,uyuşturucu kaçakçılığını yaptığını ögrenmem için. çünkü çok da uzaklara gitmeme gerek yoktu yanı başımdaydı sadece gözlerimi açamam salak olmamam yeterliydi.

tanım:sözlükteki minik ırkçılarımızı rahatsız etmiş gerçek.

haa.. bu arada unutuyordum nickim hakında yorum yapan beyni sikindeki yazarlardan götüne güvenen varsa bana pm'den mesaj atabilir.*
Parasını uyuşturucu ticaretinden sağlayan bir terörist organizasyon nasıl halk hareketi oluyor anlamış değilim. madem gerilla bu soysuzlar bölgede neden feodal düzen var ? feodal düzenin, uşaklığına gerillacılık mı diyorsunuz ? O halde kelimenin tam anlamıyla şeref yoksunusunuz demektir.