bugün

entry'ler (220)

sen kendinle nasıl yaşıyorsun bunca senedir

karşı tarafa tahammül edilemediğinde söylenecek, masum bakışlı, küfür nitelikli harkulade bir soru cümlesidir.

kötü esprilere özellikle bayan nüfusu bulunan ortamlarda verilebilecek yegane tepkidir ki esprinin kötülüğü sizin bu cevabınızla birleşerek 'hazır cevap'lık hanenize artı puan olarak yansır.*

alamayacağını bildiği arabalara hayran olan erkek

'erkek'tir en nihayetinde, güçlü motor sesi veren herşeye gün gelir hayran olur. illa 4 tekerleği olmasına da gerek yoktur.
bazılarının önde ve arkada bir çift hava yastığı vardır mesela ki; daha tehlikelir!!

sevgilisine insanmış gibi davranan aptal erkek

(bkz: bu da gelir bu da geçer)

kesinlikle yapılması gereken abukluklar

gerek ölmeden önce gerekse de uygun ortam yakalandığında ölüm döşeğini beklemeden yapılası abukluklardır.

-saat kadranlarını yön olarak kullanarak konuşmak. ("karşında" diyebileceğin yerde "saat 12 yönünde" diyerek karşı tarafı ani bir düşünmeye zerketmek)

-içeriye alındığın bardan, "damsız girmiyorum arkadaş" diyerek çıkıp gitmek...

işerken hapşırmak

vücut içi basıncın ani artışından ötürü, sıvı valfi açık olduğundan akışa ekstra bir enerji (basınç+hız) sağlanır. heyecan veya panik yapılmadığında rahat başa çıkılabilecek bir durumdur.

barcelona ile maç yapacak takımın son diyologları

tecavüz kaçınılmazsa, zevk alacaksın...

kar beyaz sahada sarı topla oynamak

izlemeye çalışmaktan sıkılıp yazma sebebimdir. şu an, şu dakikalarda * izleyemediğim bursaspor maçında uygulanan saçmalığın daniskası bir uygulamadır. spiker de her fırsatta "neden kırmızı topla oynanmıyor? diye soran izleyicilerimiz olabilir" demesine rağmen halaa nedenini açıklamamıştır.
(bkz: boş konuşmanın da böylesi) (bkz: konuşmuş olmak için konuşmak)
şimdi bir açıklama daha geldi spikerden, aynen aktarıyorum;
-topla ilgili yeni bir bilgi geldi, bu görünebilirliği yüksek toppuş sevgili izleyiciler...
-ee biz göremiyoruz agaa??! nasıl olacak bu iş...
yok bu spikerle bu olmayacak, ben en iyisi mi maç sonunda topun basın toplantısını izleyeyim, o açıklasın durumu. **

örtüsüz kadın perdesiz eve benzer

"örtüsüz kadın perdesiz eve benzer
perdesiz ev de ya satılıktır, ya kiralık.."

bunu kim demiş onu bilemem, ister nfk olsun ister bir başkası... her kim ki bu sözü savunuyorsa aşağıda belirttiğim başlığa kaydını yaptırsın!!
(bkz: ben orospu çocuğuyum demenin 100 yolu)

neden içiyorsun sorusuna alternatif cevaplar

susadım amk...

ehliyetsiz polise yakalanmak

-daha önce hiç polise ehliyet sormak aklıma gelmemişti. ama yakalandıktan sonra ehliyetsiz polismiş ehliyetli polismiş bir farkı yok zannımca.**

mühendislerin hatunlara yaklaşımları

her hatunun iç acılarını dört işlemle bulabileceğini sanmaktır.
4. sınıfta sürtünmenin hesaba katılmadığı anlaşılır ...

tadıldığına pişman eden şeyler

gay arkadaşların, ilk ilişkilerinde tattıkları şeydir. büyük ihtimalle öyle olacağını önceden bilseler gay'likten istafa edebilecek olmalarına rağmen, nasıl olsa bir kere yedik bu naneyi kalıbıyla devam edilir.*

kullanmak için can atılan replikler

"düşman saat 3 yönünde..." *

uzak durulması gereken insanlar

sürekli şikayet eden insanlar... aman aman benden uzak olsunlar

yapılmış en adice şaka

içinden gelmeden -seni seviyorum- demek, yapılabilecek en adice şakadır.
zira söyleyen içinden kıs kıs gülerken, diğer taraf bu şakanın sonunda yıkılacaktır.

her erkekte biraz ibnelik vardır

(bkz: içindeki ibneyi sünnette kaybetmek)*

sorulan kıl sorular

kapı sesi duyulur...
oğlum/kızım?
-efendim anne?
sen mi geldin?! *

ermenilerin üstün ırk olduğu gerçeği

şizofrenlik üstünlükse, büyüksünüz abiii...
ee kolay değil bunca yıldır olmayan bir soykırımı görebilmek!

ankara rüzgar tüneli

milletçe adam gibi kullanamadığımız şeylerden yalnızca bir tanesidir.!

ayıkken yapılamayan şeylerin sarhoşken yapılması

içki içmenin 100 ana sebebi...