bugün

Statükonun istediği gibi düşünen, resmi ideolojinin esiri olmuş ve Çoğu değerini ayaklar altına alan insandır. savaşın sürmesini ister.
Savaş mevcut düzenin ekmek yemesine sebep olur.
olan bu uğurda yaşamını yitiren insanlara olur.
herkesi hak ettiği gibi tanımlayan, bilinçli insandır.
amına kodumun şempanzelerinin haklarının insan haklarına dahil olmamasından mütevellit insan haklarına saygıda kusur etmemiş insandır.
Ne dediğini bilmeyen insandır. PKK lı terörist ölünce leş mi denir? Orospu çocuğu diyoruz biz.
pkk denilen örgüt marksist leninist bir örgüttür yani din olgusunu reddeden bir örgütken bu örgüte dinde mertebe anlamındaki şehit, şehadet kelimelerini kullanmak komik olur.
doğru olanı yapıyordur. devam.
Faşist insandır. Ölünce hepsi eşit olmaktadır zira.
Les bu yeryüzünde bir işe yarayan ozdeklerden biridir.

Ortadogulu insanimsilar maymunustu-insanalti birer yaratıktır
ölünce herkesin eşit olduğunu unutan klasik faşist trk insanıdır.
Ne diyecegiz olani söylüyoruz.
istersen tam tersini söyleyelim sayın ılık götlü tatlı su solcusu?
mantıklı bir şey söylemiş insandır. bir ülkenin askerine, polisine hatta sokakta yürüyen insanına kast eden bir örgüte üye olan kişi öldüğü zaman leşe dönüşür. Başka bir şeye değil.
ne diyem mahmut mu diyem.
askerde çoğu kez teslim olanları almaya gittim
size yemin ediyorum bir insan o kadar pis kokamaz, 1 sene yıkanmasın yine o kadar kokamaz kusan askerlerim vardı kokudan
dirisi ne ki ölüsü ne olsun.
O zaman senin ben insanlığını sikerek öldüreyim o da leş olsun tepkisi verdiren tespitimsi leş insan beyanı.

Gerçi zaten leş.
Göte göt diyen insandır, siyasal islamcılara da Yavşak diyebiliyorsa oturup rakı bile içilir.
Amerikan köpekliği yapıp, götünü dövdüren alagavatların anlayamayacağı hede.

ekmek yediği kaba tüküren piç kurularına hayvan denir. Ölüsüne leş.
Çünkü devletine milletine silah çeken, zarar veren zararlı öldügünde leş olur.
Canı pahasına görevini yapan, vatanını, vatandaşını savunan da öldüğü zaman şehit olur. Bu, Asker, polis, öğretmen, veya herhangi bir sivil vatandaş da olabilir.
Arada dünyalar kadar fark vardır.
Pkklılar ölünce ben allah bereket versin diyorum.
Ortak milli kültür tarafından yetiştirilmiş insanın verdiği tepkidir. vatanın birliği için bazı şeylerin dikilitaşmışçasına var olması gerektiğine inanırım.
Pkk nedir? Bizim askerimiz vatanını korumaya çalışırken şehit oluyor. Peki pkk' lı neden geberiyor? Kendi ülkesini bölmek için. Kürtler diyor ki : "biz halimizden memnunuz. Mutlu mesut yaşıyoruz çok şükür " ee peki bu şerefsizler neden hala ülkeyi bölme peşinde? Hepsinin işi gücü iyi. Gelirleri iyi. Niye ben istanbul ' dan bodrum' dan izmir' den antalya' dan kalkıp evimi ,işimi bırakıp s.kik bir kürdistan ' a yerleseyim " diyorlar. Artık kürtler yemiyor bu yalanları. O halde pkk ' de artık kürtlerden çok dış güçlerin paralı pislikleri var. Gebersin hepsi tabi ki . Şu dünyada para için şeytani işlere hizmet eden kim varsa gebersin.
Pkklı teröristle sevimli bir kedi cesedini nasıl bir tutarsınız. Leş demeyin, geberdi diyin, azeriler ele eder.
vatanını miletini seven türk ve türk soydaşlarının aynı kardeşi birbirine küstrüp türlü türlü oyun oynayıp ülkemize zarar veren şerefsizller ölünce söylenen terimdir leş.
beleşe eksi yok yine iyisin kivilie.
Tam olarak öyledir. tsk adam yetiştirir pkk köpek! Bu yazdıgın yüzunden rahat 3 yıl yatarın var aklinda olsun
güncel Önemli Başlıklar