bugün

entry'ler (12)

hayattan nefret etmek

nefret değil de hissedememek kardeş en sikiği o.

hayat bir gün o da bugün

yuvarlaaaan.

yazarların sinir olduğu durumlar

Elde edince mutlu olacağını bildiğin şeye ulaşamayacağını bilmenin verdiği çaresizlik hissiyatı.

pkk lı ölünce leş asker ölünce şehit diyen insan

Ortak milli kültür tarafından yetiştirilmiş insanın verdiği tepkidir. vatanın birliği için bazı şeylerin dikilitaşmışçasına var olması gerektiğine inanırım.

osmanlı imparatorluğu

ister demokrat ister muhafazakar olsun türkiye halkının at gözlüğüyle incelediği tarihi değerimiz. iki tarafa da biraz daha ılımlı yaklaşmasını tavsiye ederim.

neşet ertaş ın mıy mıy şarkı söylemesi

Ya konuşmuşsun ama beynini dolaba bırakıp konuşmuşsun. Her şeyden önce demelisin ki bu adamın eserlerini bu kadar seven varsa senin demenle ''mıy mıy'' şarkıları seven çok insan var demektir. Ne diye böyle bir şey yazdın merak edilesi dostum. Dur aklıma getirdin gideyim de dinleyeyim.

kirada oturup bu vatan bizim diyen milliyetçi

''Bu mantığa göre evi olmayan milliyetçilik yapamaz'' diye bir çıkarım mı yapmalıyız ?

10 eylül 2015 yüksekova sokağa çıkma yasağı

Ulan ya sivilleri çıkartın, sonra temizlik yapın diyor ciddi ciddi. Bunlar kendilerine savunmasızken sivil, kendi inlerindeyken asker diyebilecek kadar karaktersiz varlıklardır. Daha karşı karşıya mücadele ettikleri görülmemiş sen onların mekanlarını koruyacaklarını söylüyorsun ha ? Rüyana bizi de davet et orada ortamlar güzeldir.

tayyipistlerin ortak özellikleri

Fikirleri değiştirilemez. Ne derseniz deyin size, ''Çok uzun değil 100 yıl önce ne olmuştu ?'' diye soracaklardır büyük ihtimalle.

çatlayıp patlasanız da erdoğan ümmetin halifesidir

Ana benim din liderim Erdoğan olmuş haberim yok işe bak ulan. Dur hemen 3-5 tane herif adama halife dedi diye boyunduruğu altında diz çökeyim. Düşünce tarzını...

ak parti ile yürü türkiye

Sen gel ''maaş veriyorum'' diye reklam yap amma velakin Mabadımıza her yerden zam yerleştir.
Sen gel ''Duble yol yapıyorum'' diye reklam yap amma velakin o yolda gidecek arabayı alamayacak kadar vergi döşe.
Sen gel ''Annelerin göz yaşı akmıyor'' diye reklam yap amma velakin birkaç yıl sonra güçlenip tekrar saldırsınlar.
E hocam sen anamın dışarıda başörtüsüyle gezebilmesinden başka ne yaptın sorması ayıptır ?

sözlük ergenlerinin galeyana gelmesi

Ablam, bunu da mı yapmayalım ? Hüzünleniyoruz, ama hayata devam ediyoruz. Hatamız mı oldu hüzünlendiğimiz için ? Hatamız mı oldu insan olduğumuz için unuttuk diye ?