bugün

savaş eşitler arasında yapılır bu nedenle esirlere cenevre konvansiyonu kuralları çerçevesinde eşit davranılır. ama konu bir yanda meşru bir devlet diğer yands onu bölmeye çalışan "it sürüsü" olunca tabiki ölüleri de anca leş olur. şimdi kaybol.
savaşın ne tarafında olduğunu belli etmiş olan insandır. insan hakları zırvaları ağzından düşmeyen sahte barış güvercinleriyle falanda işi olmaz. ver eline g3ü gör leşleri.
yalnız savaş yapmıyorlar pusu kurarak, yemek yiyip hizmet gördükleri vatanın evlatlarını kalleşçe öldürüyorlar.

bu konuda objektiflik yapan insan vatanını seven insan değildir.
(bkz: kutsal değerlere ihanet etme suçu)
Biz düşmanımızın dirisine de, ölüsüne de istediğimiz ismi takmakta özgürüz. Bunun insan hakları ile alakasını daha çözebilmiş değilim.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
köy basip masum insanlari kursuna dizmek savas degildir. boyle asaglikca isler yapanlar gebertilir, ve les denir.
neyi nasıl tanımlayacağını bilen insandır.
benim o! yaz ulan! yaz !!! ne diyosan yaz bana benim ta kendisiyim!!!

objektif değilim! aynı açıdan bakmıyorum!! savaş mı var memlekette? hani nerde?? allah aşkına kiminle resmen savaş var? bana bi açıkla!!!

ölen pkk lıya orospu çocuğu da diyorum?!

ölen o orospu çocuklarına leş de diyorum?!!

var mı itirazın? var mı!!!

allah aşkına söylesene lan!! söyle trollük mü yaptığın ?!! sana da diyim mi o pkk lılara dediklerimi?!! yada diyorum belki de daha ağırlarını?!! yazık ulan şu memlekette aldığınız nefese sizin gibi insanların!!!
HAKLI iNSANDIR. SAVAŞ HUKUKUNDAN BAHSETMiŞ ALLAHIN ZIRTAPOZU. SANKi ADAMLAR SAVAŞ HUKUKUNA GÖRE HAREKET EDiYORLAR. YÜRÜ GiT.
Hümanizmin zararlari olarak bu basligi da kaynak gostermek gerekiyor. Adamlar bu humanizm sapkinliginin en sonki evresini yasiyorlar.
doğru söyleyen insandır. bazıları gibi asker öldüren şerefsizlere gerilla demez.
Candır, can.
it ile at izini birbirine karistiran kisiye karsi egriyle doğruyu ayırt edebilen kişidir.
böyle diyerek rengini belli etmiş, o soysuz kancıklara leş dememiz koymuş. bu vatanın ekmeğini suyunu içip helede şu süre gelen mevcut hükümet zamanında iyice istediklerin aldıkları aşikar olduğu halde yinede askerimize kancıkça pusular kurarak şehit edenlere ne deseydik hakkettikleri gibi geberecekler cesetlerinede ''leşşşş'' denilecek. işine gelmeyen s....tirsin gitsin bu ülkeden.......
birader bu ülkede çoğunluk böyle diyo beğenmiyosan (bkz: e al kıdem tazminatını s git).
pkk nın ölüsü de dirisi de leştir. yaşayanları geçici bir süre yaşamaktadır. aldıkları oksijen bile bu ülkeye hakarettir.
Şehitlik din uğruna vatan ve bayrak uğruna savaşan Müslümanların elde edebildiği kutsal bir makamdır pkklı dinsizler öncelikle dinsiz oldukları Allah'ı inkar ettikleri ve yeryüzünde fitne çıkardıkları için bu tanıma kesinlikle uymaz pkklılar için uygun tanım (bkz: ne şehittir ne gazi bok yoluna gitti niyazi)
"Les" bile iltifat olur, bu soysuz serefsizlere.
emek teknesini kirletene hain denir. o yüzden leşe leş denir.

vatanına ihanet edeni de baş tacı edelim bari.
sen olursen de les diyecegim bir durumdur.
Biri vatanı için savaşır digeri maşa olmak için.
benim. 2015de diyorum, 2050de de diyecegim.
görsel
Pkk kilik değiştirmeyi çok sever, türk askerinin aslanlari bir arada degerlendirmek bile dumbukluktur.
Isid yakaladığı ypgpkklilar..
asker şehit edilmesine neden olan pkk terör örgütüne mensup kişilere genelde söylenendir. elbette o da candır, onun da anası babası vardır. ama o hainliği seçmiş ve öldüğünde leş olacağını bile bile bu yola girmiştir.