bugün

piç erkek biraz yakışıklıysa, kızların hayır diyemeyeceği bir tip oluyor zannımca, mamafi yaptıkları hareketler insanı gıcık edecek cinsten, efendi erkeklerin geri planda kalmasını sağlayan kişiler de işte bu tiplerdir.
IkiZler burcu erkegi.
amınakoduğumun çoçuğu.
iktidarsızdır.
fiilen babası belli olmayan erkektir, şeklen babası olduğu halde nası bi insanın evladı olduğu kestirilemeyen insanlar için kullanılan söylemdir. *
oluşum süreci şöyledir:

''Senin kırıldıgın bir yer vardır artık. Seni kırmak için biri dokunmustur ve artık ister istemez onun yüzünden yarım kaldığını düşündüğün bir hikayen vardır geride. Artık sen de insanları aynı noktadan kırmaya çalısırsın . Tek bir insanın sucunu başka insanlardan alarak ödeştiğini zannedersin hayatla.''
aslında şerefsiz falan değildir. her erkeğin olmak isteyip de olamadığı erkek tipi olduğu için hakaret edilir çekilemez. (bkz: piç erkek) (bkz: zengin piçi)
her halükarda kazanan erkektir. eğer kız kendini severse zaten bu uçarılığını göze alarak sever ki istediği gibi hareket eder ilişkisi olduğunda bile. yok kız bu çok fırlama deyip bırakırsa da asla sallamayıp bildiğini yapmaya devam edeceği için mutlu olur. win-win durumu yani.
(bkz: efendi erkek)
Bizim gibi asosyal sözlüçülerin elizabeth ile münasebete geçmesine neden olur.
(bkz: efendi adam yerine *** erkek seçen kızlar)
(bkz: duvarla münasebette bulunmak)
(bkz: piç erkek yazarken yıldız kullanmak)
Edit: imla
görsel
hakan günday'ın 'piç' adlı romanının okunması tavsiye olunur. o zaman anlaşılır piç erkek nedir.
Barmen olma ihtimali cok yüksektir.
Fırlamalığı kendine rol olarak kabul ettirmiş erkektir.
gurur duyduğum tanım. az kıza hesap kitlemedim, az kızı trip attıkları anda bozmadım, az kızı terketmedim. gurur duyuyorum kendimle amk. hahahah
Kızların verdiğini alamayinca cemkirdigi erkek. Onu orospuluk etmeden dusunecektin.
Genelde yakışıklı olurlar.
bir şeyler görmüş, yaşamış insandır.
geneli ibnelik yapar.
Geneli zenci denecek kadar esmerdir.
içlik giyen erkekte piçlik olmaz.
adam gibi adamdır. evet.
Sevilesi insandir. Arkadas ortaminda sıklıkla bu lafı duyarsınız.
olmak istediğimdir. evet.
benim olmadığım ve içinde olmayacağım erkek grubu.
güncel Önemli Başlıklar