bugün

uçmak istediğini kimseye söylemeyen yazar.
zıplamak istediğini kimseye söylemeyen yazar.
dişini sıkarsa gayet güzel uçabilecek ve eğer zıplamak isterse hiç bir çılgının zincir vuramayacağı yazardır.
10 mart 2012 taksim alkol mikrobu kırar zirvesinde viski içerse ve köşede demlenirse hatun kaldırma oranı san marino'nun maç kazanma oranından az buçuk fazla olur.
zor anlarda yanınızda bulunabilecek güzel insan. o ki; mezesiz kaldığım bir zamanda peçete üzerindeki peynirin etrafına saçtığı meyve tanecikleri ve peynir üstüne koyduğu maydonozla peçeteye kendisini güral porselen olarak hissettiren şeker kişiliktir. * *
can yazardır.

--spoiler--
giydiği topuklularla akrobasinin dibine dibine vurmakta.
--spoiler--

söylemine dibine kadar katılmakta ve dibinde bira içmekteyim.

bu ve fanki, nasıl topuktu la onlar.
ikinize de her an düştü düşecek gözüyle baktım yürürken paranoyak oldum. hele fanki yüzünden rahat yürüyemedim bile aha şimdi düşecek diye.

yalnız uzun lafın kısası kendisi fevkaladenin fevkınde sivri topukları ile kolbastı oynayan bi afet-i devran.

1 ay sonra yeniden görüşme dileği ile yolculuyoruz kendisini. gelmeyen lezbiyen olsun dedik bi kere.
kısa süre önce geçirdiği operasyonlar nedeniyle sözlüğe ara vermiş ama en nihayetinde geri dönmüş yazardır.
güzelliğinin başkaları tarafından onayına ve muhakemesine ihtiyacı olmayan yazar. hem herkes kendi güzelliğine baksa kim bilir nelerini görecektir.
çok kaliteli bi yazar. yazılarını pek bilmem sözlükte aktif olmadığımdan ama kendisi kaliteli. duruşundan belli lan bi kere. çok sevdim ki.
(#14371179) Bu nasıl emektir ilmek ilmek öyle.
Terk etmiş buraları o güzel entrylerini de almış ve gitmiş. Yazık çok üzüldüm belki de sözlüğün en iyi yazarıydı.

Bizim de gitme vaktimiz geldi bebek.

Eğer burayı okuyorsan binlerce selamlar.
uzun zaman sonra yazmasına sevindiren yazardır.
Vakit nisan ortasında bir akşam. Mehtap ettiğinden bihaber ve sen iyi ki mi dogurdun beni anne.
ayaklanın ey sözlük ahalisi. sözlüğün ağır abilerinden pickurusu'nun doğum günü.

iyi seneler abim. ailecek severek izliyoruz.
kurunun yanında yaşta yanar diyeceğim yazardır.
patria…
kaybedilmiş babaların şehri…
asla ziyaret edilmeyen, terk edilmiş lunaparklarında, hiç büyümeyen çocuklar, eğlenmiyorlar…

bir pickurusu vıttırvızığı.
hakkında entry girilince öldü..

yok lan yok allah korusun. ölme iftara davet et sen en iyisi. 2 oruç sevabı bak ona göre.
Tematik bi nicke sahip arkadaşımız.

Tema neydi?
Zirveye en yaşlı üye statüsünde katılan ablamız.
tematik nick konusunda aydınlanmak için (bkz: ben bu yazıyı üvey babama yazdım)

nickiyle zirve katılımcılarını azcık şaşırtmış yazar.
Güldürmüş nick.
Galiba babası belli değildir.
Ben bile olabilirim bilemiyorum.
sağda solda evlat unutan yazarların, babası olduğunu iddia ettikleri yazardır.

ayrıca babası da bellidir mezarı da.

--spoiler--
galiba babası belli değildir.
ben bile olabilirim bilemiyorum.
--spoiler--