eve at beni anlamındadır.
fenerbahçe düşmanı ve beşiktaş taraftarı olduğunu düşündüğüm, yedinci nesil bir yazar kardeşimiz.
sadece sevgisi için yazıp çizen yazar.
aşk için yazarlık yapan, beşiktaşlı*, sanatçı ruhlu, yazar. edebiyat aşığı olarak takip edeceğimi düşündüğüm yazar. 7.nesil olduğu için hoşbulduk.
aşk için yazarlık yapan ve yazdıklarıyla da içindeki derin duyguları zihinlere kazımasını bilen yazar.

ruhunu, olduğu gibi katıksız ve sahtelikten uzak bir şekilde yazılarında demlediğine inanıyorum. sanki yazdıkça daha da büyütüyor içindekileri. yazdıkça çoğalıyor, yazdıkça rahatlıyor, yazdıkça başkalaşıyor... öylesine güzel yazıyor ki insan sisli, kapalı ve yağmurlu bir havada bile güneşin uzaklarda bir yerlerde kendini gösterebilmek için beklediğini biliyor.

bir gün, içinde durduramadığı kelimelerini bir kitapta toplayıp bütün dünyaya hediye etmesini dilerim.
(#10595342) yazıyor. yazmalı.
bugün onun doğum günü..

herkese sevgi dolu gözlerle bakar, herkesi sever herkesi sayar...
belki, yüreğinin bu derece dolu olması onu üzecektir zamanla ama olsun o inandıklarının peşinden gider. istediklerini alır,aldıklarının kıymetini bilir. aldım ve artık usandım demez. sözlerini tutar tutmayacaklarını söylemez. bazen ondan hiç beklenmeyecek şekilde şairleşir. bazen coşar durduramazsınız. gözleri dolduysa bunu karşısındakinden gizleme gereği duymaz. kendine neden güvenir kendi de bilmez aslında ama güvendiğini bilir. kimsenin kalbini kırmak istemese de sinirlendiği zaman bütün dünyayı yakabilir.

yeni bir yaş, yeni bir hayat getirsin ona. uzun ve mutlu.

o, kıymet bilir sıfatını dünyada en iyi taşıyan insandır belki. sevdikleri için her şeyi yapabilir. ömrü boyunca kıymet bilir kişilerle karşılaşmasını ve mutluluk sarhoşu olmasını dilerim...

nice yıllara...
tekrar uzun yazilarini okumayi sabirsizlikla bekledigim yazar, cabuk gelsin, hic gitmesin..
türkçe karakter kullanmayan yazar. hakkını helal et kardeşim son girdiğin tüm entryleri gammazladım.