bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    24 Kasım 2005-26 Mart 2006 tarihleri arasında sakıp sabancı müzesi'nde pablo picasso'nun eserlerinin sergilenmesinin tanıtım sloganıdır.
    öğrenci bileti 3 ytl, tam ise 10 ytl.
    haftasonları çılgınca bi kuyruk oluşuyor. bu sebeple hafta içi gitmek daha makul.
    kesinlikle çok başarılı bi şekilde organize olunmuş.
    http://muze.sabanciuniv.edu/picasso/index.php
    ... cikarinbeniburdan
  2. ?.
    şarkıcı emrah 'ın mutlaka görmesi gereken resim sergisinden biridir. mozartın konserine gitmek isteyen bir sanatcının picasso 'nun da resim sergisini görmek istemesi gayet doğaldır.
    1 ... martyns
  3. 1.
    (bkz: yıllardır istanbuldayım benim için neden seffafbukalemun istanbulda diye başlık açmıyosunuz lan)
    ... seffafbukalemun
  4. 2.
    o olmemismiydi?,eserleri burda olmasin dedirten olay
    ... hexagram
  5. 3.
    emrah gitse mutlaka şöyle derdi;

- evet resimleri çok güzel
    kendisi kuliste mi?
    bir tebrik etsem
    şöyylee ağız dolusu bir;
    " sizi çok sevdim amca, size baba diyebilir miyim?" ile.
    1 ... sıçtırtma lamasına
  6. 4.
    önünde kuyruklar oluşturan, halkımızın sanata olan duygularını kabartmış başarılı organizasyon.
    ... koko
  7. 5.
    Picasso yine istanbul'da... Meraklısına duyurulur;
    ispanyol sanatçı Pablo Picasso'nun, 20. yüzyılın ilk yarısına ait en önemli gravür dizisi Pera Müzesi'nde sergilenmektedir.
    Pablo Picasso'nun, 20. yüzyılın ilk yarısına ait en önemli gravür dizisi Suite Vollard, Picasso'nun yakın dostu ve döneminin en ünlü sanat tüccarı olan Ambroise Vollard'ın siparişi üzerine Picasso tarafından üretilen 100 gravürden oluşuyor. Sanatçının önemli dönemlerinden biri olarak işaret edilen 1930'lara tarihlenen, tema ve teknik açıdan ilginç bir çeşitliliği yansıtan gravürlerde genel olarak, aşk, çıplaklık, erotizm, tutku, kaos, portre, mitolojik temalar ve yaşam öyküsel göndermeler görülüyor.
    Picasso-Suite Vollard dizisinin 100 gravürü de kapsayan tam dizisinden dünyada sadece beş tane bulunuyor. Pera Müzesi'nde sergilenen dizi ispanyadaki Fundación MAPFRE (Mapfre Vakfı) Koleksiyonu'na ait.
    ... different