meğer beni arıyorlarmış ondan tam da bugün atıvermişim kendimi buralara. buyurunuz.
Nicki 8ekiz olan yazardır. Ama bilgilerini sadece ticari amaçta kullanır.
--spoiler--
uludağ ekşi klonuda entryler bu kadar da adapte edilmesin ya. aynı başlıklar burada da yer almış.
--spoiler--
içinde olmayı istediğim yazar grubudur. php bilmek isterdim ama iş güç derken vakit ayıramıyoruz.
sıfırdan kod yazmalarına, scriptler tasarlamalarına oldukça imrendiğim, ancak şimdiye kadar eksikliğimi gidermek için çok da çaba harcamadığımdan, bir gün aralarına katılabileceğimi düşündüğüm yazarlardır.

lise yıllarımdan beri web sitesi yapımı, düzenlemesi konularıyla uğraşıyorum. uzun bir ara verdikten sonra geri döndüğümde ise bildiklerimin çoğunu unuttuğumu farkettim. şimdi hazır kodları uygulayarak, kendimce ufak tefek değişiklikler yaparak bir başlangıç yapmaya çalışıyorum. bakalım gelişim nasıl olacak.
öğrenmeye çalışıyoz.
(bkz: fesat adam) maksimum derecede bilen yazarlardır.
siz iş başvurusu için mi gelmiştiniz? dedirtmiştir. Sözlük galiba buradaki arkadaşları bünyesine almıştır.
ülke gündemi yüzünden ilk bakışta php'ye "yeni parti mi kuruldu lan" diye tepki verdiren hedelokko. pieyçpiymiş ya la.
(bkz: laravel)

son 2 aydır öğrendiğim programlama dilidir. kısmen içlerinde yer alabilirim fakat daha çok yol kat etmem gerekiyor.
ileri seviye bilirim. az para kazanmadık.
(bkz: codeigniter) ile bir ton proje geliştirdim ve (bkz: orm) yapısını gördükten sonra (bkz: laravel) e hayran kaldım. Çok haşin php yazdığımı söylerler.