Peste umduğunu bulamayıp başka şeye heves eden keyfine düşkün bir erkek olabilirliğine rağmen bir de dominant bir hatunun pençesinr düşürülmüş maçın her anında rapor verdilmeye zorlanmış bahtsız zavallı.
kalksın ve yürüsün gitsin. oyunun da amına koyar böyleleri. ''bırak şu amk telefonunu'' tepkisini her daim alırlar.
çok tatlı ya yürekten sevmiştir bence.
çok tatlı ya yürekten sevmiştir bence...
peste kaybetme sebepleri işte.
tek başına oynuyorsa normaldir. fakat dakikasına para ödenirken her dakika başı oyunu durduran adam fitil eder. ayrıca zaten yanındakine saygısızlıktır. piç 2 saat oynayacağız sonra siktir git yaz mesajını ne olacak yani? ama tekken sorun olmaz kafana göre durdur geri başlat falan.
önemsiyordur lan valla bak. ben pes oynadığım zamanlar böyle yapardım yanımdaki deli olurdu. tabi o zamanlar pes oynardım bi de sevgilim vardı. şimdi bütün gün fifa oynuyorum telefon bi kere ötmüyor.
Ben tam gol atayım, birde üstüne mesaj atayım. Yok öyle bir şey. Bir elimde kol bir elimde telefon. Hangisini atayım? Tabi ki golü.
çok ekstrem bir şey yapmayan erkektir.
(bkz: Nah bize öyle sevgili)!
sevgilisini arkadaşlarına tercih eden erkektir.
takımı öndeyken , son dakikalarda , maçı soğutan futbolcular gibidir. siz mesaj atmasını beklerken oyundan soğursunuz , konsantreniz bozulur. hele birde gol yerseniz iyice sinir olursunuz. oyundan hiç zevk almazsınız.
yanındaki insanı deli eder bu tip erkekler, çevremde var bir kac tane insanı pesten soğuturlar, allah tan böyle biri olmadım olmamda inşallah, olursamda evlenirim lan ben o kızla, pesteyken mesaj attırabiliyorsa namusumdur artık o benim.
maçı da kaybeder kızı da.
aynı zamanda sevgilisiyle msjlaşırken pesde oynuyordur trip atmak için yeter sebeptir.
ayrılacağım erkektir. pes gibi bir oyuna dikkat vermiyorsa ciddi sorunları vardır.
Sürekli starta basarak karşıdaki kişi oyundan soğutulur. Neyse iftara kadar zaman geçsin diye ses çıkarılmaz.
Kıza değer veren erkektir.
Sadece seviyordur , amına kodumun oyunu adı üstünde oyun lan oynarken zevk alınan birşey o kadar bir çeşit eğlence işte abartılacak birşey yok.
Tuşu var durdurursun atarsın mesajını devam edersin.
hızlı ve seri erkektir. hem sevgilisini üzmek istemez hem rakibini bekletmek istemez. pesten vakit bulup yazıyorsa değer veriyordur.
Oyunu kaybedicek olan erkektir. Mesaj yazmaktan, maÇa konsantre olamayıp gol yemesi olasıdır.
Basından savıyordur.
yoktur. varsa bile uzaylıdır o.
pezevenktir. gıcık olurum böyle insanlara arkadaş. siktir git oynama lan o zaman benimle pes falan. böyle tam atağın ortasında oyunu durdurup "bir saniye" der ya, sonra da eline telefonu alır liseli kızlar gibi "pıt pıt pıt" mesaj yazar. ne konuşuyorsun diye sorsan "hiç ya aşkım yazmış da ben de cevap verdim" der. ne cevap verdin derseniz de "aşkım" dedim ya bişey yok der. tam öldürmelik insan modeli. pezevenk. canımı sıktı yine.
kolu bozuktur. yazık.