bugün

açık ve net bir şekilde:

kılıbıktır. kendine gel oğlum. o kız senin hayatının neresinde lan? madem o kadar seviyorsun git evlensene. hayır iki maç da yapılmaz mı senle sünepe herif?

yakında tekmeyi yersin. benden söylemesi.
player 2 tarafından küfür yemiştir.
(bkz: aaa benim lan bu)

ne yapalım lan seviyoruz , atamıyoruz kenaradır.

tanım : pes oynarken dahi sevgilisini ihmal etmeyen erkektir.
kılıbıktır, sevgilisi 5 dk geç mesaj atsın fırça atacağı için tırsan erkektir yada ortada hararetli bir tartışma vardır ki o zaman pes bile tat vermez..
Biraz sonra başına geleceklerden habersiz oyunun keyfini çıkarmaya çalışan erkektir.
En sallamıyorum diyeni bile hatun kişinin malum zehir dolu mesajları karşısında keyifsiz duruma düşer.
Kim mutlu olur? Bence hiç kimse.
Kim tatmin olur? Hatun kişi.
Doğru mudur? Kesinlikle hayır.
çok seven erkekdir maç 7-0 olmuş yeniliyorsun atın ulan yine atın sevıyoruz ulan varmı ötesi. ama player 2 ye buyuk ayıp orası başka.
oyunun içine eder. Ya arkadaş her taç atışında , her faulde 10 dakika seni mi beklicez biz ya.
(bkz: çilekeş)
maça konsantre olamayıp hesabı ödeyecek arkadaştır.
sevgilinin kesinlikle kaçırmaması gereken erkektir. hangimiz pes sırasında telefona bakma gereği duyuyoruz ki? bakanı da kaçırmayın sayın dişi insanlar.
çok aşıktır.
bulursanız evlenin onunla evlenin.
maçın ağzına sıçan erkektir.
yoktur efenim inanmayın!
pzvenk kimbilir ne yapıyo da yalandan bide pes oynuyorum diye mesaj yazıyo saf sevgiliye.
bunu sürekli yapıyorsa maçın amına koyan erkektir. pardon biri erkek mi dedi?
yarım saatte mesaj atan sevgili, tam da o dakikalarda hızlı hızlı mesaj atmaya başlar.

(bkz: murphy kanunları)
zaten fındık fıstık olması muhtemeldir makbulü ben pes oynuyorum dediğinde sevdiceğini susturabilen erkektir.
--spoiler--
mesaj: aşkm çcklarla ps oynyruz ben sni arcm btnce öptm hr yerndn:)
--spoiler--
gol yiyeceği aşikar...
sizi strese sokar. o mesaj yazana kadar saçma sapan formasyonlar denersiniz. oyuncu değiştirirsiniz hiç alakasız bir dakikada.
bir de bunun değerini bilmeyen kızlar vardır. yazıklar olsundur.
Aut kullanırken pas verip rakibe kaptırıp gol yemeye mahkumdur.
ağır ibnedir.
kısa mesajlarla yalandan smiley atarak manita oyalanabilir.
kılıbıklığın ötesinde, fifa varken hala pes oynadığını için ayıplanması gereken erkek.