bugün

soran olursa 'ezilen halkların temsilcisiyim' dersin.

görsel
Tipik halkların kardeşliği temsilcisi bir de bunların starbucksta kahve içip abd emperyalizmini eleştiren cihangir solcusu versiyonu var.
görsel
Bence fiyat yanlış olabilir. Etro’da zaten gömlek 2 bin liradan başlar, o da tam ipek değilse. Ceketler 35000 lira diye biliyorum ben.
hdp'yi sevmem de, milyarlık mı ceketler? 16 milyar lira mı? yoksa 16 bin lira mı o ceket?

hermes çantayla gezip porsiyon küçültsünler diyenleri de biliyoruz.

oğlum, elsi vaykiki de 1.000 lira olmuş ceketler, bugün gidip beymen'den alışveriş yapmak bir beyaz yakalı için ulaşılmaz değilken, siyasilerin aylık maaşı ve ekstra yaptığı ticari işlerle birlikte, bir cekete 20.000 lirayı "ay indirime mi girdi, niye böyle uygun?" diyerek alabilirler.

etro'nun bilhassa kadınlar için çok güzel gömlek ve elbiseleri var ayrıca.

fakat bu kadına şey üstünde kelebek gibi durmuş, yav git sen örgü ceket filan giy birader.
Hermes çanta alanlar işin içine katılarak, "bak onlar da bunu yapıyor" denilerek saçma sapan bir savunma içerisine girilmesi şaşırtmamıştır, ne yani, başkaları yapıyor, o da yapsın diyerek laf etmeyelim mi?
Hermes çanta alıp din diye geçinenler de, halkların gardaşlığı, öşütlük diye geçinenler de çelişkiler abidesidir, hepsi bu.
milletvekili maaşları ne kadar? 73 Bin 379 tl.
Bu para bazı milletvekilleri için çerez parası bile değildir. bunlar siyaseti hobi niyetine yaparlar.
örneğin akp milletvekili kenan sofuoğlu gibi.Pervin buldan' da siyaseti spor olsun diye yapan aileden varlıklı,çok zengin siyasi yüzlerden biridir. Yalnız onun bir de kişisel "kan davası" vardır. merak eden kocasını kimlerin, nasıl ve hangi gerekçeyle öldürttüne baksın.
bir kaç foto bırakalım ki konu anlaşılır olsun.

görsel
görsel

not: Zenginin parası züğürdün çenesi. o'lm kapitalizm bu boru mu?
görsel

dipçe: bu da kenanın ferrarisi. Ne kadar halktan değil mi?
ben baktım. Tamponunda "bir hırka bir hurma" yazmıyor.
--spoiler--
dipçe: bu da kenanın ferrarisi. ne kadar halktan değil mi?
ben baktım. tamponunda "bir hırka bir hurma" yazmıyor.
--spoiler--

Kenan gençleri dağa gönderip Türk askerine kurşun mu sıktıyor?

Meseleyi anlayamamışsınız.
Çol çocuğu dağa kaçırın gitsinler mağaralarda iğrenç bir muamele görsünler siz burada milyarlık ceket giyin. Fazla söze gerek yok
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar