bugün

(bkz: prince of persia the sands of time)
gercekci yapım tarzıyla hayali ogelere verilen fantastik tarzı asmıs yapımdır gayet guzel oyunculuklar ve aksiyon sahneleri vardır guzel presesimiz ile prensimiz arasındaki cekismelerde filme ayrı bi hava vermistir 2010 guzel yapımlarındandır.
film boyunca gözümü kırpmadan izlediğim en iyi filmlerden biriydi. jake gyllenhaal rol seçiminde mükemmel bir tercih olmuş. izerken efsanevi, fantastik olayların içine izleyeni de katıyor 2 saat hiç sıkılmadan heyecenla izlenme garantisini veren bir film.
Yüzüklerin Efendisi'ne bile tercih edebileceğim başyapıt. Mükemmel bir film olmuştur. Gemma Arterton ve Jake Gyllenhaal başrollerdedir.
soundtrack i edinilmesi gereken film.
izlerken koltuğa yapıştığım ve bir ara filmin içine girip oyncularla fotoğraf çektirdiğim film. tavsiye edilir.
oyununu sollayamayan filmdir. yine de film harika.
Konusu ve bağlantıları ile birlikte tam bir filmdir. Kesinlikle izlenmelidir.
yaşı 10 un üzerinde biri olarak, ayırdığım vakit, dowload ettiğim tıklama zahmetine değmeyen, ne senaryo, ne oyunculuk ne kurgu nede hiçbirşey olmayan zaman kaybı bir film. kesinlikle tavsiye edilmez.
çok güzel, fantastik bir film.
o hançerden ben de istiyorum hocu.

konusu kısaca şöyle;
--spoiler--
Gizemli Pers diyarlarında geçen destansı bu aksiyon/macera filminde haylaz bir prens istemeden de olsa gizemli bir prensesle güç birliği yapar. Birlikte, zamanı tersine çevirebilen Zamanın Kumları'nı açığa çıkarabilecek ve sahibinin ve sahibinin dünyaya hükmetmesini sağlayabilecek olan eski bir hançeri korumak üzere karanlık güçlerle bir yarış içine girerler.
--spoiler--
uzun zamandır böylesine hoş bir film izlememiştim düşüncesini doğuran filmdir. mistik konusuyla olsun, aksiyonuyla olsun, yamakasi gençliğini andıran figürleriyle olsun beğenimi fazlasıyla kazanmış filmdir.
müzik dalında golden globe ye aday olmasını bekliyordum ama olmadı.
oyundan film yapılan filmdir.eğer oyununun sıkı bir hayranıysanız * * * *ve hikayesini biliyorsanız sizi tatmin etmeyecek ve üzülmenize sebebiyet verebilecek film.çünkü oyundaki hikayeyle pek alakası yok.ama oyununu oynamadıysanız ve hikayeyi bilmiyorsanız sevebileceğiniz bir film.
bayıldığım ve dahi neden şöyle dev ekranda vizyonda iken izlemediğim için hayıflandığım film...
akıcı ve gerçekle hayalin iyi harmanlanması olan senaryo da, güzel prenses tamina da yakışıklı prens destan da harika seçim...
izlemediyseniz mutlaka izleyin derim...
300 spartalı filmine karşılık olsun diye,iran devleti'nin özel bir para ayırıp yaptırdığı filimdir.
gıdım zevk almadım. rezalettir efendim.
an itibariyle tv de ilk kez etiketiyle fox tv dedir.