1. 1.
  santa farmanın ürettiği bir öksürük şurubu.
  ... oumar
 2. 2.
  lezzetli ökşürük surubu.şişeyi kafaya dikilerek içilir.dilde hafif karıncalanma halı yaratır.
  1 ... handushka
 3. 3.
  http://www.santafarma.com.tr/urunler/perebron.asp.
  ... scarface
 4. 4.
  çocukluk zamanımda süper bir yer etmiş benim için efsane ilaç.
  ... kobrullah
 5. 5.
  ilginçtir 35 tane eczaneye sorduktan sonra öğrenebildiğim kadarıyla piyasadan kalkmış efsane öksürük şurubu. neden ulan? şuan bu entryi öksüre öksüre monitöre tüküre tüküre yazıyorsam sebebi sizsiniz ibneler.
  ... tu kaka bana
 6. 6.
  içeriğinde frambuaz esansı bulunan öksürük şurubu.
  1 ... the big febowski
 7. 7.
  kutusunun üzerinde akciğer resmi olup ilginç bir koku ve hoş bir aromaya sahip olan *, çocukken her öksürdüğümde annemin içirmek için evde peşimden koşturduğu şuruptur kendisi.
  2 ... tigya
 8. 8.
  en son 10 yaşında kullandığım öksürük şurubu, tadı aşırı güzeldir, dün hafif boğazlarımı üşüttüm doktora gittim öksürük şurubu yazdı tabi ne yazdığını anlamıyorum, eczaneye gittim, şurubu verdiğinde gözlerime inanamadım, işte perebron 20 sene önceki akciğer resimli kutusuyla karşımda çocuklar gibi sevindim, eczacı bile şaşırdı, koşarak eve gidip bir fırt aldım, tadı aynı kutusu aynı, insanın deli gibi içesi geliyor, şu ana kadar günde 3 kez nizami olarak kullandığım tek ilaçtır saati gelince içmek için sabırsızlanıyorum....
  2 ... 486dx33
 9. 9.
  etkili bir öksürük şurubu. Içindeki oksolomin sayesinde dilde hissizlik yaratır. Sebebi oksolomin'in anestezik etkiye sahip olmasıdır. Aç karnına kesinlikle içilmez. Aksi takdirde mide duvarlarına etki ederek yanma, kusma gibi yan etkiler oluşturabilir.
  ... selanik muaciri
 10. 10.
  Bir bende mi ağız kuruluğu yapıyor diye düşündüğüm şurup.
  5 ... katip bartleby