bugün

acıların acısı olsa gerektir...
gazetede okumuştum ilginç. karadeniz bölgesinde çok oluyormuş. şimdi ruslar her pozisyonda alışkınya seks yapmaya. bizimkiler sadece yere yatır üzerine aban, işte rus kadınlarıyla yatan erkekler evde karısını kucağa almaya çalşınca kadın üstte işte çat diye kırılıyormuş.
penis kırılması çok yaşanınca araştırmışlar bu çıkmış.

tabi ben bunu öyle okudum aklıma geldi komik.
teknik olarak kemiksiz bir şeyin çat diye kırılması imkansızdır.
*
penisini kullanmayı bilmeyen acemi liselinin başına gelebilecek hadisedir.
intihar sebebidir.
kemik değil de kıkırdak dokudan oluşan bir organın çat diye kırılması pekala mümkündür. ama çıkan bir kemik sesi değildir.
Günde 5 posta için çok kötü bir durum. Küçük parmağını sehbaya çarpmaktan daha kötü.
hemen ameliyatla diktirilmesi gerekir.
insanlık hali olabilir, çok acır herhalde. kiminleyken durumun yaşandığı çok önemlidir ama.
o zaman yan bastığını anlarsın.
böyle insanların olduğunu anlamamızı sağlayan durumdur.

(bkz: mutluluk çubuğunu gerçek penis sananlar)
http://www.kotusozluk.com...penis-kirilmasi_31469.jpg

(bkz: sik kırığı)
(bkz: çıt kırıldım)
görsel
edit : bür üstteki entry de de kırık bir sik var, ama benimkisi başka bir sik.
söz konusu kişi zenciyse öyle bile kullanabilir..
(bkz: düşman başına)
ilgili organın -40 dereceye maruz kaldığında karşılması muhtemel durum hatta dram.
(bkz: muhafazan Allah)
çat diye olmasa da gerçekleşmesi muhtemel olaydır, bir genç için özellikle çocuğu olmayan bir genç için içler acısıdır.
aklıma yeni bir bedduayı getirten başlık. inşallah penisin çat diye kırılır emi.
Çat dite bir sesin çıkabileceğini düşünen bir insanın ereksiyon halinde bir penisten bahsettiğini kabul edersek çat diye değilde, kanla dolu penisin pat diye patlaması olarak gerçekleşebilecek hadise.
Örneğinin olmaması türümüz adına rahatlatıcı bir etkendir.
her erkek için düşünmesi bile iç acıtan, yaşanması durumunda hayattan soğutacak olaydır. ayrıca olmaz öyle şey diyenler için : (bkz: penil fraktür)
tövbe de.
(bkz: tüyleri diken diken eden başlıklar)
ancak bükülür sayın ergenler, peniste kemik yapısı bulunmadığından dolayı " çat diye kırılması " imkansızdır.
tıpta penil fraktür diye geçen ve cerrahi müdahale gerektiren durumdur.

(bkz: düşman başına)