bugün

kimi çevrelerce gay denir bu erkeklere.
yeni sezon galatasaray formalarını mecburen giyen erkek.
benim o erkek, bayılıyorum. pempe ayakkabılarım olsun istiyorum, ama diğer insanlar yüzünden almıyorum.
eşcinsellieğe de bir eşşek kadar yakınım.*
bir kızı pempeler içinde görünce ona kanım kaynıyor, sevesim geliyor.

not: pempe demesi hoşuma gidiyor.
totoşun önde gidenidir.
erkekliği renklerle tanımlamaya çalışmanın manasızlığı....
(bkz: caner erkin)
kendisine güvenen ve toplum baskısını yok sayacak kadar cesaretli olan bir erkek modelidir.
normal bir durum olarak görülebilir.belkide karşı cinste pembeyi seviyordur.
esmerse yakisani bulmustur dedirten erkek.
pembe bayan iç çamaşırı seven aşk insanıdır.
"erkek adam siyah giyer" mantığından uzak erkektir. var böyle erkekler. ama eski sevgilime pembe alırdım, mor alırdım bayıla bayıla giyerdi. hem ben almışım giyinmeyecek mi? dünya'yı dar ederim.
esmer tenli erkek olsa ne güzel olur. buğday da olur. yanık yanık baksa başını kaldırıp. bir dakka ya, niye başını kaldırıyor, çocuk mu bu? neyse.
pembe ve erkek bir araya gelince böyle oluyor işte. bir de giyilse neler olur neler.
kendi bileceği iştir.
(bkz: yumoş)
pembe mezarlık gibi şarkılar yazabilir. pembe mezarlıkne ya?
görsel
(bkz: o ne özgüven o)
tonunu da tutturursa tadından yenmez. Toz pembe esmerlere pek yakışır, biraz daha koyusu da buğday tenlilere. sarışınlara hepsi yakışıyor.
kendini böyle giyinince yakışıklı bulan erkek modelidir.
Şeker pembesi özellikle gömlek de harika durur.

Diğeri için (bkz: saks mavisi).
pembeyi sevmesinde bir sorun olmayan erkektir renkler cinsiyetsizdir. mavi erkek rengi pembe kız rengi falan değildir yani.
kendini güldürebilen erkeklerden hoşlanan erkektir.
Ilıktır.
Barcelonalı futbolcu (bkz: xavi hernandez).
tüm baksırlarım renklidir. aralarında kırmızıdan tut mora kadar, pembeden tut leylak mavisine kadar her çeşit renk var. ne var bunda?