bugün

geniş pelvis kemikleri, bir kadında doğurgan bir imaj yaratan ve fit olsa dahil kalçalı görünmesine neden olan bir unsurdur.
am kası ne aq koskoca leğen kemiği adfghf.
Am kası.
(bkz: doğurganlık alamatleri)
yazılışı penise benzeyen sözcüktür gerçekten çok ilginç.
OS cocsa, OS sacrum ve OS cocciks in birleşimi.
radyografilerinin çekimi proje ödevim olan kemik ap pa olsa yetmiyor birde froglegi filan var meretin.
sacrum ve coxae kemiklerinin birleşiminden oluşan iskelettir.
en içte bulunan, böbrekte oluşan idrarın toplandığı yerdir. havuzcuk da denilir.
elvis presley'nin lakabı.
(bkz: elvis the pelvis)*

pelvis, latince kalça kemiği demektir; elvis de şarkı söylerken kalçasını (o zamanlara göre pek müstehcen sayılacak şekilde)** salladığı için halk ona bu lakabı takmıştır.
basenlerin, yani göt kaslarının latince ismi.
adam king!
3.nesil yazar.hani böyle zil çalınca herkes kantine koşar ama sen yavaş yavaş gidersin ya, sonra sıranın en sonunda beklersin ama coolsundur, karizman vardır o tarz bi adama benziyor uzaktan.
(#712640)

entrysi ile beni $a$ırtmı$ yazar. neresi ta$ onların ben neden göremedim?
ta$ derken?
kendine erotik bir nick seçmiş olan yazar... ama bilimden de yararlanmış.
Yaratıcı yeni nesil yazarı diyebiliriz. Sonuçta bir yoga bölgesini nick almıştır. Belki de budisttir, seviyodur yogayı . Belki de yoga hocasıdır. Hemen kötüye vurmamak lazım.

Bkz: Kardeş azcık durumu kurtarıyım dedim işine yaramıştır umarım.
Doğum günün kutlu olsun.
film izlemek için masama beklediğim şahsiyet, şarap da vereceğim evet.
dişi cinsin erkekte aradığı kas.
doğruları soyleyip bir de üstüne çaylaklığa düşürülmüş yazar . herneyse biz biliyoruz kimin kim olduğunu.
halk arasında çanak diye tabir edilen popo ve çevresini içeren kemiktir.
çaylak olmuş/edilmiş yazar.

kendisine acil şifalar diliyoruz, gerçi havalar da bi düzelemedi gitti hep ondan oluyor.
(bkz: acımız büyük)
(bkz: metanetle karşılayacağız)
(#3393185) çok fena göt edebilebilir bi yazar.
opeth albumlerine kapak olabilecek kadar hüzünlü bir surata sahip 13 yıldır peşimi bırakmayan bilgisayardan anlamayan bilgisayar mühendisi öğrenci kişisi.
insanlarda bulunan leğen kemiğidir.
(bkz: kegel egzersizi)