bugün

Pastırmalı kaşarlıdır filan. Ben fırında severim.
Acccccayip canım çekti şu an.
Yapan yer de yok çevremde.

Peh anasını.
Yapmayı bilen sözlük kızı varsa evlenebilirim şu an..
düğünlerde yemekten önce verilen atıştırmalık tabağında sıkça tercih edilir. Çok yağlıdır ve sıklıkla pastırmalı yapılır fakat günümüz ekonomik şartlarında pastırmasız yapılmaya başlanmıştır.
Yediğim en güzel börekler arasında olmakla birlikte çok yağlı olduğu için yarım kilo yiyemiyorum.
Ellerime sağlık böreği. Olsa da yesek dediğinizi duyar gibiyim.
efsanedir. yerini hiçbir şey tutamaz.
Olsa da yesek.
Tamamının pastırma olmasını istediğim mükemmel börek.
Malzemeden calmayinn lennn cott guzel muhtesem mikemmeldir kendileri .
sabah kahvaltılarının olmazsa olmazı, kişinin kendini adeta özel biriymiş gibi hissetmesini sağlayan börek çeşidi.

içeriğinin doluluğu en önemli husustur ayrıca. yapılırken eli korkak alıştırmamak gerekir.
acik bufede hep vardir.
herkesler uyudugu zaman yapildigi icin reşo falan yoksa kayis gibi olur.

ozunde sacma bir borek.
kadinlar cok guzel borek yaparim pacanga demesi icin icat edilmis.

kalk bir corba yap desen akil tutulmasi yasar ama pacanga boregi onemli.
yine yemekteyiz programındaki kişiler tarafından ünlü edilen avcı böreğinin yanında esamesi okunmayan börek.
Yemekteyiz ilk yayınlandığı zamanlarda oradaki sosyetikler tarafından ünlü edilmiş börek.
Ulan ne seviyor bu millet özentiliği!
misler gibi bir borek cesidi. sicak sicak yenmesi makbuldür.
Okulda garsonluk yaptığımız zamanlarda “paçavra” diyen bi sınıf arkadaşımın olduğunu göstermiş börek türü.
buz gibi 2 birayı hızla tüketmek üzeresindir.
sıcacık bir paçanga böreği gelir ve mideyi ısıtır.
böreklerin en ihtişamlı çeşitlerinden biridir. çok susatır ve biraz yağlı olur ama lezzeti çok başkadır. anne eli değenleri daha bir leziz olur. benim aklıma gelmezdi ama geçen gün bilgisayar programcılığı kursunda hanımlar konuşurken duydum. hatta adının neden paçanga olduğu bile ilginçime gitmişti. swh.
Şahane börektir. Olsa da yesek.
normalde pastirmayi sevmem ama pacanga boreginde sevdim. cok guzel cok, canim cekti.
bol pastırmalı olacak ve yanında da buz gibi tuborg.
bu haz hiçbir kadında yok.
Oha canim istedi inanilmaz normalde hic sevmem cok agir geldigi icin ama suan olsa yerdim uhuhhu.

Ara sicaktir.
Yemekteyiz programının sponsor böreği.
Sigara böreği ile karıştırılmamalıdır. Paçangayı Paçanga yapan içindeki dil peyniri, domates ve pastırmadır.
yemek yok rocky. en azından bizim evde yok. ben bari boynu bükük yoğurt yiyeyim.
görsel