bugün

bir gün tanışabilirsem bütün hayat amacımı tamamlamış olarak öleceğim. 9 yaşından beri bunu hayalini kuruyorum.
en az john lennon kadar güzel şarkılar yazıp bestelediyse de, lennon genç yaşta öldürülüp, efsaneüstü bir yaratık haline geldiği için, tarih sayfalarında lennon'ın hep gölgesinde kalacak kişidir.
Good evening New York city isimli konser albümü yayınlamıştır. Albümünü, Beatles'ın bugün hayatta olmayan üyeleri John Lennon ve George Harrison'u ve 1998'de ölen karısı Linda'yı anmak için hazırladığını söylemiştir. Ayrıca "Here today" adlı parçanın özellikle Lennon anısına yazıldığını söylemiş ve "Bu şarkıyla kamuoyu önünde onu sevdiğimi söylediğimi fark ettim. Bunun yapılması gerekiyordu. 18 yaşındayken bunu yapamazdım, çünkü o yaş insanın ağlamasına ya da böyle düşünmesine imkan vermiyor. Şimdi bunu yapabilirim." demiştir.
keman tipli basıyla akılda kalan beatle.
tamam gitarda calar kendileri ama beatles da bas calıyordu zaman zaman da piyano...
london 2012 açılış performansının yüksek çözünürlüklü kayıtlarını fellik fellik aradığım efsane.

bulduklarımın hepsi tv den çekim.

http://www.youtube.com/watch?v=wmg14elumdw
şarkı söylerken yüzünün aldığı o ifade, mimikleri, bakışları ile beni benden alan efsanevi beatles gitaristi. ayrıca solo kayıtları ve plakları da bulunmaktadır.
zaman zaman ilker ayrık'a benzettiğim de oluyor.
muhteşemdir kendisi.
(bkz: magnificant mc)**
michael jackson ile söylediği 'say say say' parçasıyla tanıdığım pek muhterem, son derece ünlü şarkıcı.
zamanında tenörden de şarkı söylemiştir. 10 parmağında 10 marifet bir abimizdir.

http://www.youtube.com/watch?v=FG3mHBlgOps
(bkz: the beatles)

grubun birçok hitinin bestecisidir, şeker gibi de bir sesi vardır, çok hoş bas partisyonları vardır. ululardan uludur.
dünyanın en güzel adamı, kız olsam varacaklarım listemin birincisi. yalnızca müzisyen o, ne kırkında vurulup efsane olan isyankar bir hippi, ne de içten pazarlıklı bir hindu. bu adamla aynı çağda yaşadığımız, aynı havayı soluduğumuz için çok şanslıyız. kendi çocuklarının sayısıyla tam bir aşiret ağası imajı yaratması yetmezmiş gibi bir de ondan fazla gayrimeşru çocuğu olduğu iddia ediliyo. aslanım benim. beatles'ı boyband sanan metalcilere selam olsun. paul de hiç ölmesin, bir defa da olsa buraya gelsin basının tellerini kemirdiğim.
lise ing. ders kitaplarında fotoğrafı bulunan müzisyen.
stella mccartney' nin babası. evet. öyle.
the beatles'ın bass dan sorumlu adamı. harika şarkılar bestelemiş/söylemiştir.* hepsi de tarihe geçmiş, nesillerden nesile aktarılmıştır.
(bkz: hey jude) kesinlikle dinlenmelidir efenim.