bugün

çoğu boş mc adına onlarca entry girilken hakkında ilk entrynin şu anda girilmekte olduğu rapstar.şehinsahla beraber kardinal adı altında mükemmel işlere imza atıyo.flexsin de hardcorenin de kralını yapıyo.tarzında türiyede rap sektöründe de undergroundda rakibi yok.geçtiğimiz günlerde söndürülmüs yıldızlar ve sasal adlı albümünü satışa sundu.mersinden seslenen ender şarkıcılardan biri.ayrıca underground parçasıyla nokia supersoundda ilk ona kalmayı da başarmış ancak 1. olamamıştır.
bence underground'ın en iyi flexxerıdır. aksi istikamet albümündeki intro makaradır ;aslında son kısmı cok sağlamdır. ama patron bu isi iyi yapabilen kisilerin arasına girmeyi basarmıstır.
saian sakulta salkımın kardeşi.
türkiye nin en hızlı rapcisi olarak lanse edilen rapper. ilk kaydını 1999 yılında yapmıştır, okuduğu sözleri anlamak yetenek işi.
haziran ayında ateş müzik ile anlaşan patron' un, yeni albümünün ismi professional. beatlaerini can volkan ve da poet' in üstlendiği albüm patron' un ikinci bandollü albümü. albümde sansar salvo, elçin orçun ve da poet ile düetler var. Parça Listesi şöyle;

01. Intro
02. Professional (Produced by Da Poet)
03. Patron feat. Elçin Orçun (Produced by Can Volkan)
04. Disko istanbul (Produced by Da Poet)
05. Doğru Söyle feat. Sansar Salvo (Produced by Can Volkan)
06. iç (Produced by Da Poet)
07. Kahramanım Ol feat. Elçin Orçun (Produced by Can Volkan)
08. Zıpla Bunaldığında feat. Hayki (Produced by Hayki)
09. Sistem Yok (Produced by Can Volkan)
10. Vakit Doldu feat. Da Poet (Produced by Da Poet)
bir saian değildir.
bana göre saian'dan daha iyi olandır.
dj programının bile yavaşlatamadığı rapper.

http://www.youtube.com/watch?v=ZXlcCZ09oIY
kardeşi ve kendisi bir değildir ama ikisi de aşırı iyidir. patron flexte saian sözde ve seste.
ceza ile ttnet reklamında oynamıştır. cezadan undergranda tam destek.
da poet'le söyledikleri "gecem sürgünde" adlı parçada şöyle sözler geçiyor.

--spoiler--
bir melek tanırdım ebrular kadar sert. bir dila da mavi göz gönülde ahu fert.
nil akardı akıntısında ben ve sen. işte her şey o zaman başladı. gündüzüm beraber.
gözde bir nefeste bir yazımda rüzgar esti. neslihan çocukluğumda el eleydi geçti.
şebnem'in iftirası kan akıttı gözlerimden. ve nameler yalandı ilk sevinç idil'le sen.
--spoiler--

sübhanallah kardeş. ege sen neymişsin be oğlum. 88 doğumlu bir adamsın ve 9 tane kızı geride bırakmışsın.
lan o değil de, şimdi şöyle bir olay var ki; yanılmıyorsam bu parça 2006 yılında kaydedildi. düşün yani herif bu şarkıyı 18 yaşında yapmış ve o yaştayken bile 9 tane kızı geride bırakmış. şimdi üzerine bi 6 sene daha ekle. öeeh yani harbiden de sübhanallah kardeş. saygıyla eğiliyorum önünde.

ayrıntıların adamı technique sundu. başka bir ayrıntıda tekrar görüşmek üzere.