bugün

bu kadar seviyesiz ve alçakça bir entrynin cezası bu kadar az olmamalı. tüm herkese iftira ediyor. türbanlısı da başı açığı da müslümanı da hristiyanı da insan. sanki herkes namus timsali ya.
namus insanın türbanında ya da başı açıklığında değil. vicdanında ve beyninde.
sözlükten şutlanmıştır.

(bkz: dördüncü nesil silik)
sözlükte ısrarla 'türban' temalı entryler girip eğlenen kendini bilmez güruh tarafından yaratılmış yazardır. 6 ok nasıl bir değerse, türban ve başörtüsü, hac ve hilal ve hatta siyon yıldızı da bir değerdir. siz eğer bu kavramları kullanarak mizahtan uzak içinizdeki kini kusan entryler girerseniz, birgün tam tersi sizi bulur. sonra kendinize gelirsiniz ve küfür dolu entryler girmeye başlarsınız, silin şu densizi dersiniz, sildirebilirsiniz belki bu yazarı peki bu yazar gibi değerlerine karşı kindar tavırlar sergilenmesine kızan diğer yazarları ne yapacaksınız? sıra onlarada mı gelecek? sonra da oturursunuz pc başına, türban takan kızın inciğiğini cinciğini yazarsınız burada şuh kahkahalar eşliğinde. malum o kızın hiç gururu yok, alınmaya, darılmaya ve hatta size kızmaya hakkı bile yok; çünkü o öteki..
(bkz: vurun kahpeye)
görüşlerini zerre kadar beğenmiyorum ancak önce çaylak yapılıp sonra baskılar sonucu silinmesi hiç hoş olmadı. ya ilk seferde silinseydi yada çaylak kalsaydı. moderasyonun baskılara dayanamadığının açık kanıtıdır.
eski bir forumdan tanıdığım yazar.. msn de konustuk ve bana oyle birsey demek istemediğini söyledi.. copy paste yapmam için birseyler yazdı onları yorumsuz sekilde buraya copy paste yapıyorum..

--spoiler--
herhangi bir sekilde basi acik veya kemalist kadinlara hakaret etmedim. kendi goruslerimi acmak gerekirse; bana göre acık azgın da olur kapalı azgın da olur, açık ve kapalılardan daha namuslu, kapalı ve açıklardan daha entel insanlar da olur. basligi actigim sıradaki sol frame konjonktüründe tüm kapalı kadinlar hakkinda uckuruna duskun, gerici, gerizekalı deniyordu. bu tecritin ne kadar can yakici

kısacası söylemek gerekirse; insani ortak değerleri ve bilimselliği benimsemiş her düzgün insanı seviyor ve destekliyorum. bunların türbanlı, kemalist, budist, ateist olanları arasındaki her turden ayrima karsiyim. ve ulkemdeki herkes haddini bilsin istiyorum. hissetirdiğim için de mutluyum. neyse; çok kelam ettik erken ayrıldık, herkese hayirli gunler.
--spoiler--
yazılarından nedense fena halde gocunan silinmiş birinin ardından entry üstüne entry giydiren yazarları görmemizi sağlamış siliktir. tamam öldü artık ateş etmeyin.
canı ayaküstü silinmek isteyen ve başaran, silik yazar.