1. 1.
  adana'da, müthiş bir göl manzarası olan restaurant.
  3 ... penta-don
 2. 2.
  zaimoglu'na ait, adana'nin en nezih restoranlarindan birisidir. turkiye'nin en iyi servise ve hizmete sahip ilk 10 restorani icinde kendisine yer bulan * ve son derece sik bir dizayni olan restoranin terasina cikildiginda hafif istanbul bogazini andiran, muhtesem seyhan baraj golu manzarasi insanin istahini acar. leyla leyla esen narin ruzgar adana sicagini unutturur, nefes aldirir.
  ust katinda ise bar bolumu bulunur. isteyen her turlu partiyi duzenleme imkanina sahiptir yada oturup iki tek atmak isteyen, ceker bir tabure demlenir.

  her turlu kebap ve deniz urunu, mutfaginda mevcuttur ki cok basarili kompozisyonlar ortaya cikarmaktadirlar. her turlu yerli ve yabanci icki bulunur. garsonlar masanizin basinda dikilmemesine ragmen, masada bir yiyecek bitmek uzereyken aninda yenisi gelir. garson cagirma diye bir olay yoktur.

  http://parkzirve.com/
  2 ... yozishanko
 3. 3.
  Adana'nın gelişmişliğinin bir kanıtı.
  2 ... nobetci golfcu
 4. 4.
  Adana'ya gidince görülmesi gereken nezih bir mekandır. içinde farklı mekanlar olup her türlü zevke hitap eder. Servis kalitesi ve lezzeti ile Adana'ya her gittiğimde 1 akşam yemeğimi ayırırım. Kebabımı beklerken baraj manzarasını izlemişliğim vardır. Olurda gidicek olursanız gavurdağı söyleyin derim.
  3 ... babaze
 5. 5.
  nitekim Emirgan Sütiş te de muazzam bir manzara ile tatlınızı yiyebilirsiniz.
  3 ... the do