bugün

Allaha şükür o kadar olmadı ama indirim beklediğim veya d&r da görüpte online daha ucuz oluyor diye almadığım kitaplar olmuştur :D
kütüphaneye gidin.
(bkz: kütüphane)
(bkz: sahaf)
(bkz: e-kitap)
kütüphaneye gitmek için bir sebeptir.
Kütüphane denen yerler var. O kadar ilginç ki kitaba para vermiyorsun, sadece okuyup yerine koyuyorsun. Şaşırdın değil mi mına koduğumun cahili. Kitaba para verip Starbucksta hava atamayacağın için de üzgünsündür sen şimdi. Kıyamam sana.
defalarca yaşadığım durumdur. bazı kitaplar da gereksiz pahalı be. şu memlekette bari kitaplar uygun fiyatta olsun sonra yok efenim okuyan nesil az her iki kişiye bir kitap düşüyor bilmem ne bok. zaten tamam okuyan eden bi nesil değiliz fakat okuyanlara işkence edilmesin yav.
Not: küçük bir yerde yaşıyorum kütüphaneye en son gittiğimde cin ali serisi vardı
Başka herşeye para bulanların mevzu kitap olunca ileri sürdüğü bahanedir.
21.yy türkiyesinde hiç mi kitap isteyecek eşin dostun yok diye sordurtur adama.
Parası olmayan kitap severlere yardım etmek benim için görevdir. O arkadaşları özele bekliyorum.
(bkz: ücretsiz devlet kütüphaneleri)

Okuyacak adam bir yolunu bulur, her türlü okur kardeş..
(bkz: korsanı destekliyoruz kampanyası)
bu ülkede yaşamaya para bulamazken sizden sinemaya tiyatroya gidin kitap okuyun istekleri oluyor.

gece gece sosyal tespit de yaptık.
Kafasızlıktan kitap alamamaktan iyidir. Daha asildir.
Parası yoksa kütüphaneler var. ille de kitabın senin olması ya da kocaman bir kitaplık kurman gerekmiyor. Al oku sonra geri ver.
bahanedir, istediğini okuyamasan bile benzer bir kitabın pdf'si her zaman internettedir. okumak isteyen kitapsız kalmaz.

albert camus - yabancı pdf olarak elimde şuan gayette güzel bir sürü pdf site var araştırın.
Halk kutuphanesi diye bir sey var ayu.
Bir kitabın 20 tl civarı oldugunu düşünürsek öğrenciyi zorlar belli bir yerden sonra.

Edit: eksileyen sanırım bir yazar.
Arkadaşlarınınkiyle yetinme veya kütüphaneden yararlanma sebebi.
o yüzden bugün gidip kütüphaneye kayıt oldum lan.
Günde bir iki saat d&r da vakit geçirerek en fazla bir haftada bedavaya bir kitap bitirebilirsiniz.
ücretsiz pdf kitap var kardeşler hırsızlık olmaz.
kütüphane'den alınabilecek kitaptır. satın almak gereksiz.
Yo gayet rahat alınabiliyor.

Giriyorsun akmar'a kitaplar secmece seçiyorsun sözde 3 lira atıp çikiyorsun ama atmadan da çikabiliyorsun.

Kutuphanelerden de aynı sekil.
her okuduğunuz kitabı başka bir kitapla ücretsiz değiştirebiliyorsunuz sahaflarda.

fakir olmak mühim değil de cahil olmak zor.
takasa açığız.