bugün

intihar etme demiyorum yine et ama kendine daha mantıklı bi sebep bul önce.
kurtarmaz da .
Yakında senle görüşürüz orada.
Aralik ayindayiz kasim demisin. Bence olme 20 yasindayim 3 liram var ciddiyim..
(bkz: cff sen misin)
-de leri ayırıp gideydin iyiydi.
parasızlıktan ölmeyi düşüneceğine daha fazla para kazanmanın yollarını araştırsan; ama çalışarak ama çalarak bir şekilde parayı bulsan da adam gibi, insan gibi yaşasan olmaz mı be amk?!

her çaresizliğimizde, darboğaza düştüğümüzde ölmeye kalksak şimdiye bin kere nalları dikmiştik!

bizzat benim cebimde 20 lira var, maaş zaten kuş, bankalara 17 000 borç..

biz de mi ölelim amk!

ölünce halloluyor mu diycem ama sen şimdi ezik ezik ;

hallolmayınca ölünüyor diycen..

zaten bi gün bi şekilde ölcen de böyle amaçsızca, beyhude ölüm olmaz!
ülkemizde suriyeliler bile çalışıp para kazanıyor hayata veda etmiyor. sen de az çabalasan onlar kadar para kazanabilirsin. iyi parası olmayan herkes veda etsin yağmaydı zaten.
anlatım bozukluğu yapmadan gideydin iyiydi. neyse inşallah da gitmemişsindir. kal be oğlum. takılıyoz şurda.
para gibi hemen hemen her şartta kazanılabilecek bir şey için yapılıyorsa zaten mantıksız olan bir şeyin hepten saçmalığa dönüşme sürecidir. gerçek olmadığı bariz ancak şakası veya trolleme amacı ile ağza alınması bile kolaycılık.

yazılmış zaten tekrar etmek gibi olacak farkındayım ancak kolaya kaçmanın bu kadar korkakçası yok bu hayatta. bugün cebinde 5 lira olur yarın yarın 500 lira öbürsü gün 5000 lira. para lan bu insanın kendi icat ettiği bir şey yüzünden insanların hayatına son vermesi saçma. geç otur şuraya bir çay koyalım hararetini alır..
öldün mü lan.
siktir git amk bunu acıtasyon yaparak buraya yazmak nedir.

umarım gerçekten intihar etmiştir.
tanıdığım genç bir çocugun bacağında tümör vardı. çocukluğundan beri her sene bacagından bir kaç santim kesiyorlar. anne babası perişan halde. sürekli ameliyat oluyor. sağ bacağı baldırdan aşağısı yok. maddi durumları çok iyi ama gel gör ki acı çekmekten bir şey yapamayacak halde . yine de gülümsüyor. umutları var.

bir insan nasıl 24 yaşında , sadece parasızlık yüzünden intiharı düşünebilir ki? ergenlik desen çoktan bitmiştir.
Parasızlıktan intihar edilecekse eğer ülkede hemen her gün onlarca insanın sadık yârim kara toprak deyip bize veda etmesi lazım diyerek katılmadığım durum.
Zaten yazılan yazılmış, yazar arkadaşlara katılıyorum.

Intihar edecek bir insan bunun muhabbetini rahat rahat döndüremez, sessizce son verir yaşamına.

Inanmayın, bizden çok yaşar.

Yok öyle beleşten lüks hayat, hayat çabalamayı gerektirir.
Troll entry. inanmayın. Yolun açık olsun paşam. Evet.
''Bu dünyaya elimde olmadığım sebeplerden dolayı intihar ediyorum.'' Vah vah kendisi ölmeden beyin ölümü gerçekleşmiş
Zavallının. Olum üzülme ben 37 yaşındayım. Çoğu zaman benimde cebimde üç beş lirayla dolaştığım oluyor. Umarım hayattasındır..
O kadar mesaimiz var nereye gidiyorsun der insan amına koyduklarım.
kardeş her sıkıntının bı çaresi var,

hayat herşey rağmen güzel.
en iyisi ölmek var ya, olmuycak zayten böyle yaşamak, birşey sorucam ama en acısız şekliden hani uyurken nasıl ölünür? Bunları araştırdın mı ? 1 saniye acı çekerek bile ölmek kötü birşey. Uyurken ölecen en iyisi
her intihar veya intihar mektubu yardım isteme çığlığıdır, çevre utanmalı. Dilerim hala hayattasındır ve son anda içgüdüsel yaşama isteğin ağır basmıştır. hayattaysan ileride güleceksin ama şimdi canın yanıyor belli. insanın en çaresiz olduğu an yardım edemeden seyretmek zorunda olduğu an.