taksim gezi parkında duran ağaçtan farksızdır. eziktir, asosyaldir, kız arkadaşı yoktur.
Ezik degildir, sosyaldir, guzel bir sevdigi-seveni vardir; hemde en hakikisinden cebindekilere degil yapabileceklerine bakanindan
Su an icin meo ne ki ladir
çok kötü bir durum, hem de her bakımdan. hele hele kızlar para da yoksa hiç yüz vemezler, zor...
tembel değilse geçicidir zordaysa yardım edilmelidir .
vay amk culsuz seven ne cok kiz varmis. herkes culsuz ama ,ezik , asosyal degil.
kimse kendini kandirmasin; parasiz adam yarim adamdir. simdi dagilin!
yazıktır. para bir güçtür. en azından orta düzey parası olacak ki erkeğin güçlü olduğunu hissedebilsin.
parasız olması, hiçbir zaman olmayacağı ya da olmadığı anlamına gelmez. gel gör ki parasız erkek, bir gün gelir sana paralı erkek olur,

o zaman da yine merak etme o senin parana bakmaz. sana bakar sadece ama seni bulamaz. sadece ''sıfatları olmayan''' kadın ister.
Paralı olupta çirkin ve cahil erkekten çok daha iyidir para bulunur.
her gün aynaya baktığımda gördüğüm kişi.

fakiriz amına koyayım napalım. olmamak için sistemin kölesi olduk zamanında ama gönlümüz zengin, elimiz açık para kalmıyor ki birikim yapalım. sonra fakir edebiyatı yapıp kendimizi avutuyoruz. ama iyiyiz lan böyle. derdimiz sadece o ayı nasıl güzel yaşarızla geçiyor. cafe' ye gidip saatlerce oturmak yerine, sahil kenarında geziyoruz en azından, kulaklık ve yalnızlık eşliğinde.
(bkz: iyiyiz iyi)
(bkz: gereksiz erkek)
görsel
Eğer yakisikliysa parasız olması ona ayrı bi seksilik katar.
en sevilesi erkektir.

cebindekine değil yüreğindekine bakarsın.

birlikte lüks bi lokantada yemek yemezsin bir simidi bölüşürsün.

starbucks a gitmezsin de çay demlersin bi yudum o içer bi yudum sen.

montu yoktur belki hava soğuktur.sarılır ısıtırsın.

ne güzel işte.
ilişki yaşamaması gereken erkek.

Sakin ol, gel otur bak ne diyeceğim. Erkeğin parasız olması sorun değil de, parasızlıktan doğan aşağılık kompleksini aşmak çok güç. Yine kız için değil, erkeğin kendi kendine yaptığı bir şey bu. Yani sen mütemadiyen maddi durumunu sorun edip huzur bozarsan, kimse sana bir şey demezken sanki üstüne geliniyormuş gibi sürekli bu konuyu düşünürsen, bunun ilişkiyi bitirmek açısından çok eşli olmak ya da psikopatlık derecesinde kıskanç olmaktan bir farkı kalmaz. Aynı durum dış görünüşünden şikayetçi olan erkekler/kızlar için de geçerli. Önemli olan şey sorunun ne olduğu değil, nasıl aşabileceğiniz.

Sürekli tekerrür eden problemler ne olursa olsun insanı sıkar, ilişkiyi bitirir. Bunu "Param yok diye oldu." olarak anlamak yersiz olur. ilişkide aşılamayan ne varsa zamanla ayrılığı getirecektir, hadi kabul edelim. Sen bunu sürekli kızın karşısına getirmezsen, o da seni maddiyatın bir sorun olmadığına ikna etmeye çalışmaktan yorulmaz.

Bu durumu sağladıktan sonra sanmıyorum ki bir kız erkeğin parasını önemsesin. Ne yediğiniz önemli değil, marjinal fayda diye bir şey var. simit kemirirsiniz birlikte manzara ve rüzgar bedava.
para gelip geçer, önemli olan beyindir beyin.
paralı olmanın kişiyi imtiyaz sahibi yaptığı düşünülen ülkede eleştirilecektir. ama onu ayakta tutan değerleri olacaktır. onurundan taviz vermesin. parayı buluruz.
http://www.youtube.com/watch?v=3Bjx1FI59LQ
Olabilecek bir durumdur büyütülmesine gerek yoktur.
Ben.

Fakir ama gururlu..
para her zaman bulunur önemli olan kişilik dedirten şahıstır.
yanındaki kadını kaybetmesi an meselesidir. (bkz: une femme est une femme)
iyi tarafından bakmak gerekirse, gerçek aşka paralı erkekten daha yakın olan adamdır. karı kızın derdi para olmuş kardeşlerim.
mutsuzdur. mutsuz insan nasıl mutlu edebilir ki?
aslan gibi delikanlıdır. çalışır kazanır.