bugün

seda sayan, sinan enginin oğulları oğulcana 600 bin tl lik lamboghini gallardo marka araç aldıktan sonra gelen tepkilere karşı verdikleri cevaptır..

--spoiler--

seda sayan: oğluma isteği herşeyi alırım.

--spoiler--

sinan engin: paramız vardı en iyisini aldık oğlumuza alın teriyle ne alakası var anne baba oğluna araba alamazmı böyle bir mantık varmı? almazsada bu sefer çocuklarına bakmıyorlar diye eleştiriyorlar benim ne aldığım kimseyi ilgilendirmez.
mantıklı cümledir. paraları bok olduğu için çocuklarına istediği arabayı almışlardır.

asıl mesele oğulcan denen zengin bebesinin nasıl bir arabaya sahip olduğu değildir. asıl mesele, nasıl bir anneye sahip olduğudur.

hiç öyle güzel bir arabam olmasın, ama seda sayan gibi bir annem de olmasın!
(bkz: 600 bin tl lik lamboghini vs 630 tl asgari ücret)
(bkz: görgüsüzlük)
(bkz: parabok)
(bkz: bizde para çok gibi)
(bkz: romanım ama para bende)
doğru söylemiş. parası olup da şahin araba alanı gordünüz mü?
(bkz: hayatın gerçekleri)
başbakanın gemiciği bitmiş de gitmişler seda sayan'ın oğluna aldığı arabayı tartışıyorlar. ne yani, bu da arabacık mı?
görgüsüzlük demek istemiyorum da başka kelime gelmiyor hay minakoyyum.
paraları vardır harcamışlardır.
enayi gibi, herkesi zengin eden insanlar oldukça, normal durumlardır.
1 milyara şampanya açılan yerlerde her gece şişelerce şampanyanın sırf zevkine patlatıldığı onlarca mekan var türkiye'de bu mu denk geldi gözünüze?
seda sayan'ı türkiye'nin en güvenilir yüzü seçip göklere çıkaran insanların hediyesidir bu seda sayana, alnının teri ile kazanmış, oğluna harcamıştır.
(bkz: suyundan da koy).
arap yağı bol bulunca orasına burasına sürer sözünün fiile geçmiş halidir.
(bkz: ağlamayana meme yok)
oğulcan isimli dişlek çirkin için söylenen bir laf ama iki aya kalmadı o arabayı geri verdiklerini bildiğim için geçerliliği olmayandır aynı zamanda.
arabamı hazırlayın ile abi 25 kuruş eksik versem olurmu uçurumuna örnek. zengin fakir uçurumu başarıyla arttırılmıştır. Teşekkürler Türkiye!
o insanların zengin olduğu bir ülke işte burası.
2001 krizinde lüks araç alan sergen yalçın'a bu ülkede insanlar açken bu kadar parayı arabaya yatırman doğru değil demişti sözüm ona sinan engin beyefendi!. bugün bütün türkiye doymuş olmalı ki, lüks araba almak için tek engelin para olduğunu söylüyor utanmadan. ben sizi zaten sikime takmıyorum da, arzum bu milletin de takmaması...
"lamborghininiz yoksa iett'ye binin." dercesine aşağıdaki karikatürü akla getiren davranış (bozukluğu).

görsel
http://www.google.com.tr/...2%26tbm%3Disch&itbs=1
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesi)
(bkz: zenginin piçi züğürdün çenesi)
--spoiler--
oğulcan, bebek'te annesinin yeni aldığı 400 bin liralık otomobilinin aynasıyla çarptığı talyan gencin üzerine yanındaki arkadaşıyla yürüdü...
--spoiler--
http://www.magazinajanda....karakolluk_oldu-11597.htm

meselenin parayla alakası olmadığını bilmeyen, ebeveyn açıklaması. çocuklarına yaptıkları kötülüğü bilseler..
görmemişliktir.
bana tek geceliğine paris hilton'u alsa bu karıya anne demem.
türkiye'nin en güvenilir(!) kadınından beklenen bir beyanattır efendim.

bunun erkek versiyonu için;

(bkz: recep tayyip erdoğan)