bugün

cnbc-e'de ekonomiyi anlışılır kılıcam diye kastırıp güldüren ekonomimsi program. şöyle ki 25 mart tarihindeki programında halka açık şirketlerin temettü dağıtmasını stüdyoya mualla adında bir tavuk ve yumurtalarını getirerek anlatmaya çalışmıştır. sorular da geliyor bu programa. mesela 50 bin lirayı 1 milyon yapmak için neler yapmalıyım gibi. ya ne diyim ki size ben.
özlem denizmen'in sunduğu her cuma 17.30da baslayan program.kadına bayıldım ama bu programda sorulan sorular çok saçma...
kızın biri arayıp şöyle bi soru sordu:Aylık maaşım 600tl ve 1000tl birikmişim var.anneme 140 liralık hediye almak istiyorum sizce almalı mıyım... eh be kızım senin hiç mi kafan çalışmıyor da bukadar basit birşeyi sormak için arıyorsun!!!
halk nezninde hava durumu kadar ilgi görmeyen durum.
12 Ekim'deki Standart and poors güncellemesiyle doların yüzde 10 devalüe olacagını söylemediği veya söyleyemeyeceği için, nazarımda boş bir programdır. Gerçeği yansıtmayan program batsın yerin dibine
(bkz: veritas vos liberabit)
Saçma bir programdır,geçen kadının biri 5000 maaşla geçinemiyorum bik bik bik diye programa çıktı..
ulan Allahsız Köpek 5000in yarısını bile alamayıp geçinen milyonlarca insan var..
Asgari ücret maaş alanlara aslında bu parayla ev de araba da alabilirsiniz deyip faruk çelik'in asgari ücretle geçinebilir 800 tl büyük para lafının program bulmuş hali.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.