1. 1.
    Televizyon karşısında dumur vaziyette kalakaldığım tuvalet kağıdı reklamı, bir kadın çıkıyor sonradan hangi amaçlar doğrultusunda kullanacağı belli olan tuvalet kağıdın etrafına sarıyor boynuna doluyor falan, sonra da söz:

"çünkü SEN daha iyisine layıksın" (!!!)**
    2 ... seri eksi oy veren ibne
  2. 2.
    reklamlarında taşşşş gibi bir hatunun oynadığı peçete markası.

(bkz: tuvalet kağıdın olayım kullan beni)
    1 ... bahdeniz
  3. 3.
    (bkz: enayilik örnekleri)
    -1 ... piyanist
  4. 4.
    yeni bir ürün çıkartmış. yenide bir reklam neyse. reklamında oynayan abla için sol kolumu keserim. demek ki öylesine başarılı bir marka.
    ... hayalet yazar
  5. 5.
    son reklamında kullanılan corvette için sol kolumu feda edebileceğim, akla ziyan reklam çeken tuvalet kağıdı.
    1 -1 ... ruhadam
  6. 6.
    (bkz: burcu çetinkaya lı papia reklamı)
    ... minik mavi balina
  7. 7.
    daha iyisi yapılana kadar idare edeceğimiz tuvalet kağıdı.
    ... deluruk
  8. 8.
    hayat kimya tarafından üretilmektedir.
    ... barneygumble
  9. 9.
    herkes reklamlarındaki taş hatundan bahsetmiş de, şerefsizim nasıl biri canlanmadı bile gözümün önünde.. defalarca da izlemek zorunda kaldım reklamı. ama yok, vallahi hatırlamıyorum o 'taş hatun'u..

zaten mesele de o değildi. yani anlatacaklarım...

diyorlar ki reklamlarında, elinde dağılmaz. 3 kat daha fazla olduğu için suya dayanıklıymış..

ben daha götümde dağılan bir tuvalet kağıdı ile karşılaşmadım zaten hiç.. valla billa.. tuvalette de yok olurmuş.. yapma ya, elindeki suya dayanıyor da, tuvaletteki suya niye dayanamıyor? hı?

bu işte bir bokluk var arkadaş...
    1 -1 ... imlasiz
  10. 10.
    kağıt havlu kıvamında kalın tuvalet kağıdıdır. yastık yapılır yatılır, kalem alınır yazılır...kalitelidir, fiyat performan oranı son derece yüksektir.

(bkz: sezar ın hakkı)
    1 ... balyancho