bugün

Herşeyin gönlünce olduğu bir hayat diliyorum. Nice yaşlara, güzel kalpli.
*
(bkz: #17281334) yarınki elini kesen kasapların, yakalanamayan danaların sebebi tost. *
vesselam...
kim kardashiana ciddiyetle yazan yazar kardesimizdir.

Tamam begenmez etmeyiz ama verse hepiniz nefessiz gidersiniz o sebeple eksilemenin alemi yok.
(bkz: #17281334) kadın bunu görse allama seni nikahına alır!

fotoğrafı bul yeni sekmede aç kopyala yapıştır yeşil oka bas, fotoğrafı bul yeni sekmede aç kopyala yapıştır yeşil oka bas, fotoğrafı bul yeni sekmede aç kopyala yapıştır yeşil oka bas, fotoğrafı bul yeni sekmede aç kopyala yapıştır yeşil oka bas............... e yuh.
doğum günü kutlu olsun yazar. duşa soktun kardeş. *
dün doğum gününü kutlayamadığım yazar. hatta saat 12'yi geçmiş aradan 2 gün geçmiş sayılır kusuruma bakmaması dileğiyle şimdi kutlamayı borç bildim.*
nice mutlu yıllara sözlüğümüzün yetkili yazarı.
7. nesil yetkili. özel mesajla yardıma gelip hakaret etmek gibi zırvalıklar harici iyi çocuktur. hamili kart yakınımdır...
bir cevabı hakeden yazar. el cevab: (bkz: #17364534)
çıkaracağı yemek kitabına zall'ın sponsor olması gereken yazar.

(bkz: haydari/#16021476)
(bkz: fava/#16021667)
(bkz: kısır/#16046733)
(bkz: mercimek çorbası/#16066175)
(bkz: mercimekli börek/#16066361)
(bkz: türk kahvesi/#16069661)
(bkz: arnavut ciğeri/#16228251)
(bkz: köri soslu tavuk/#16517531)
(bkz: sac kavurma/#16584146)
(bkz: güveçte karides/#16990353)
(bkz: ezogelin çorbası/#17068769)
(bkz: mıhlama/#17252615)
(bkz: cağ kebabı/#17411943)

*buraya edit gelecek.

tüm bunların yanında kendisine özel olan bir de ekmek tarifi vardır ki, şirinlikten tadından yenmez.
(bkz: fehimsiz ekmek/#16218082)
adam allah belamı versin işsiz.

işi gücü yok amk, olğlum bu nasıl bir boşluktur lan bana açıkla. sayın uğraş bunu görse kan almaz mı senden. * #17446615 bari bunu yazdın, #17344232 sonra bunu yazdın, bunu yazma bari amk * #17281317.
neyse, emeğe saygı diyor, işte budurluyorum.
(#17446615)bunu nasıl yaptın demek istediğim yazar.*
(#17488931) olm ne kıskanç adamsın zoruna gitmesin lan, tamam tamam en büyük olanı sensin. mikasa seni. *
eline emeğine sağlık. (#17520187)

http://www.iskur.gov.tr/default.aspx
sabah sabah beni hayatı sorgulamak zorunda bırakan, sözlükten soğutan bay yetkili. allahın yok mu lan senin. *
Gayet ağır şekilde sövdüğüm halde beni sildirmeyen, hatta şuan gayet iyi geçindiğimiz yetkili. Allah kitap bilmem de bize böyle yetkililer lazım.
müstakbel nikah şahidim.

eminim bu işi de çok iyi yapar. zira bilmediği şey yok.

ha şunu da demeden geçemeyeceğim, nick altıma yazılan hakaretvari bir entryi moderatörler sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı silmeyince pantheracığıma söyledim. sağolsun 1 saat içinde entry uçuruldu.

eksik olmasın.
müstakbel düğün pastam.

içinden dansöz çıkanından.

nickaltımda hakaretvari entryler vardı geldi vurmayın öldü dedi, dağıttı.

yetkili bir abimizmiş, şimdi öğrendim. hiç de bahsetmiyor.
müstakbel gelinim.

en beyaz gelinliklisinden,

hasretle gerdek gecesini bekeldiğim.

nickaltımda hakaretvari entryler vardı, "yardım eder misin hayatım!" dedim.

30 saniye geçmedi, "siktir amk mod muyum lan ben" dedi

yetkili bir abimizmiş, bize yardımı dokunmadı tabi, torşaklarım yüzünden olabilir. * *
17 aydır yazmama rağmen bugün, sayesinde öğrendiğim bi sözlük hedesi sebebiyle kendisine bir kuş yaptığım ve penceresine konmasını beklediğim bay yetkili. biraz geç öğreniyorum ama öğrendim yine de dimi.*
(#17676396)kendisine mantı zirvesi yapmayı teklif ettiğim yazar.*
bana bu akşam öyle bir güzellik yaptı ki! bu sözlükten unutmıcagım tek yazardır artık kendisi!
kahrımı ve keyfimi paylaşabilen nadir insanlardan biri.. yardımsever, işinde gücünde, sorumluluk sahibi, zeki, egitimli..
sabah işe gidecek olsa da gece 4 arabaya atlar gezer mesela! bildigin deli..
yaşamayı bilen, 24 saati müthiş iyi degerlendiren kral bir adam vesselam..*

-he o iyiliğin ucu da ona dokunuyordu ama neyyyse-**

(bkz: the king)
artık geleceğini tehlikeye soktuğundan, bir anda elini eteğini sözlükten çekmiş yazar.. sevdiklerine, değer verdiklerine daha çok zaman ayıracak, mutfağının aşçısı, mesleğinin emekçisi olacaktır.*
bu kararda emeği geçenlere de ekstradan teşekkür ederim.

bunca zaman ne demiştik?
yanlış yapmayın. poponuzu keserim.
duyumlarımıza göre yakında restoran açıp boş vakitlerinde mantı yapacak yetkili yazarımız...mantı yapımı hayli zor olduğudan sözlüğe vaktit ayıramıyormuş* sözlük yazarlarına bedava ver diye öneriyorum reklamın iyisi kötüsü olamaz .

(#18044337) pazarlık hayli iyiydi *
geçen gün isteği üzerine bir italyan mezesi tarifi verdim. o günden beri kendisinden haber alınamıyor. *
dün kalbini istemeden kırdık ama alkolün etkisi vardı. hatamızı affetti sağ olsun.

mezenin kralını yapan adam. onda bu yetenek, bende bu ticari zeka olduktan sonra sırtımız yere gelmez. net.