bugün

panik atak olduğunu unut.
panik olma, atak ol.
panik atak yasama.
kesinlikle, stresten uzak durması gerekir.
spor, bol spor. kilo varsa diyet.
Eğer yapabilirseniz, ki hayatınızı geri kazanma, artık panik atak yaşamama yoluna girersiniz bu yolla, tam o anda daha fazlasını isteyin kendinizden, ama içten isteyin bunu, güp güp atan kalbinize hadi daha fazla at da göreyim deyin, dalga geçin adeta. kasım kasım kasılan kaslarınızdan daha fazla kasılmasını isteyin, bakın göreceksiniz on saniye olmadan rahatladığınızı fark eddeceksiniz. bir diğer önerim ise haftada en az 3 gün 40 dakika yürüyün. son olarak her gün sabah kalkınca ve gece yatarken nefes egzersizleri yapmanız sizin için şahane olacaktır. 7 11 nefesi bunlar içinde en etkili olanıdır. bunların yanında bir kaç haftalığına hipnoterapi cd leri kullanırsanız ki piyasada bolca bulunur, panik atağı hayatınızdan tamamen çıkartacağınıza emin olun.
hayatı sıkıntılarına rağmen sevdiğinizi ve sıkıntılara inat sevmeye devam edeceğinizi düşünün. o an kalbinizin çarptığını, nefes alış-verişlerinizin sıklaştığını, karnınıza kramplar girdiğini unutun ve başka şeylere odaklanın. günlük işlerinize devam etmeye çalışın. bu panik, sizin karşısında düştüğünüz dehşetten beslenir, ızdırabınızı arttırır. sanki hiç birşey olmuyormuş gibi davranmaya çalışın.

not: ben de panik ataklıyım, son 2 seferdir böyle yapıyorum. işe yarıyor.
panik atak yaşamayın.
panik atak geçiren insanlardan edindiğim gözlemlere göre, kişi o anda öleceğini düşünüyor kalp ritmi hızlanıp terliyor. heyecanlanmamaya çalışmalı, soğuk kanlı olmaya özen göstermelisiniz. Kafein içeren içecekler alkol ve sigara kullanılmamalı, vücudu strese götüren temel etkenler düşünülmemeli, bu hastalığın geçici bir hastalık olduğu düşünülmelidir.
kimseye yaşatmayın.
uyarıcı maddeler, alkol , uyuşturucu maddeler de uzak dur. sevmediğin şey için kendini zorlama. dar alanlarda fazla zaman geçirme ve kalabalıkta bulunma diyordum kendi kendime çünkü ben de panik atak hastasıydım ama artık yendim. yenmesi zor değil sadece özveri ve güçlü bir irade istiyor.
kavga edin.
panik atak yaşamayın.
sözlüğü bırakın, ruh sağlığınız düzelecektir.
xanax için.
şahin k'nın ya yatak ya panik atak dediğini düşünün yüzünüze karşı..
sonra karar verin..*
Sinir ve stiresten uzak durun .
doğru insanın yanında ne panik kalıyor ne atak. doğru insan en iyi ilaçtan ve en iyi doktordan daha çabuk iyileştirir. ben şanslıydım.
spect taramasi yaptirip daha sonra verilen ilaclari duzenli kullanin.
ölün. bir gün içinde kaç kere atak yaşıyorum artık hayatım allak bullak oldu. yoruldum. ölün kurtulun. her gün ölmektense bir kez ölürsünüz. biraz borcum var onları halledeyim ben öleceğim mesela.
50 mg lustral. doktor tavsiyesi olmadan almayınız.

ayrıca vücudu eşek gibi yorup düşünmeye fırsat vermemek.
battlefield 4 oynayın.
Panik atak sırasında yanınızıdaki kişiye dikkatinizi dağıtmasını söyleyin.Sizle konusmasını isteyin biseyler bulsun artık. (benim yanımdaki dans etmişti bi kere ....)
Sen başlamadan ben başlayayım malum şahıs.

yıllarca yaşamış biri olarak şunu diyem; tabi herkeste yıllarca sürecek anlamına gelmez hemen darlanma ama bitmek de bilmiyor yani lanet şey...

doktor moktor uzak dur. Teşhis koyar, ilaç yazar kullanırsın, 3 ayda geçecek şey 3 sene sürer. Adamların umrunda değilsin.

Reçetecilerden hayır gelmez yani.

Bu iş telkin işi. Özünde ruh işi. Tercihini iyi yap...
Tek çaresi galiba ölmek.o birgunde panik atağa son yok emdr yok eft yok tms filan hepsi boş.ilac desen uyuşturucu.ha birde izzet güllüح modasi var hepten saçmaliklar silsilesi.adam önemseme geçer demek için bilmem kaç yüz video çekmiş.allah belamizi vermiş.