bugün

yeni bir yazar.
gülmeye kıyamıyacağımız espriler yapacağını nick'inden tahlil ettiğim yazar. yeni yazar. hoş gelmiş.
(bkz: sozlukteki ici bos pkk muhabbeti/#4115705)

içi dolu pkk muhabbeti yapmaya gelmiş yazar. doluluk oranını merak ettim şahsen.

ne diyelim hoşgelmiş.
pkk sempatizanı yazar.

edit: pkk terör örgütüne, terör örgütü diyebilsin alenen özür de dilerim. yarın demeyin bana "benim, senin özür dilemene gereğim yok" diye.
etiket manyagi uludag sozluk'e ho$gelmi$ yazar.

(bkz: hedef gostermek)
sözlükte de (tıpkı sanal olmayan türkiye'de olduğu gibi) çoğunluğu oluşturan sığ faşolar tarafından etiketlendiğine göre, özgür düşünen bir insan olsa gerek.

bunlar pacman gibi yaw, kendilerine benzemeyen herşeyi "aha işte pkk sempatizanı" diye tanımlıyolar. fuck pkk, fuck faşo diyorum ben de, aynı fuck'ın soyu çünkü ikisi de.
mehmetcik dagda olurken golf oynayan zihniyete guvenmeyen yazar.

vergilerinin amiyane tabir ile sictigim bok'a gittigini bilen, pe$ini birakmayan yazar. ho$gelmi$.
(bkz: goruntuler aktutune degil kandile ait aciklamasi/#4121284)

kendi refarans aldığı gazeteyi okumayan yazar. ideolojinin ne olduğunu bilmeden ideolog olmuş sözlükteki onlarca benzerinden bir tanesi daha. ahmet altan "bir çift kadın memesine bu ülkeyi satarım "demişti. nickinden kendinin kadın olduğunu göz önüne alırsak bu ülkeyi ne uğruna satacağı merak konusu bazı çevrelerde.

http://xs.to/xs.php?h=xs1...08431&f=taraf2338.jpg
1 kilometre ile 20 kilometre arasindaki farki 100 kilometre bazinda degerlendiremeyen, ironiden anlamayan arkada$larin taciz ettigi yazarcan. olur oyle.
tacizin en büyüğünü türk halkına yapan yazarlarca savunulan yazar. utanmadan bir de "analar artık ağlamasın" jargonundan besleniyorlar. pkk'ya açık açık destek vererek ya da "hadi alttan alalım" eylemlerini görmezden gelerek yapıyorlar bunları arsızca. daha yeni yeni akıllarına gelen o şehit ya da gazilerin olanca acılarına rağmen hala "vatan sağolsun "diyen anaları olası bir ziyaretlerinde yüzlerine tükürüp, dtp'li müttefiklerinin yanına tekrar postalamaya hazır oysa. boyun kaç, çapın kaç, savunduğun o kısır ideolojinin halk nazarında değeri kaç diye sorarlar ilk olarak insana. ironi dediğin şey aslında burada.
an itibariyle tüm girileri sırayla eksilenen yazar. bu çirkin saldırıyı gerçekleştireni şiddetle kınıyor, er meydanına davet ediyorum. yersen.

edit büdüt: derdi olanları özele bekliyorum. mucckk..
(bkz: pakiza havada)
(bkz: pakize suda)
tüh lan erkek çıktı yazarı.

(bkz: türkiye yi kurtarıyoruz zirvesi)
zirvede birazcık konuşma fırsatı yakaladığım uuser. hoşsohbet birine benziyor. ama o kadar kalabalıktı ki doğru düzgün konuşmaya fırsat olmadı. * * inşallah başka zirvelerde görüşürüz pakizeciğim.
20 aralik 2008 turkiye yi kurtariyoruz zirvesi ile beraber sözlük ortamına erkekliğini ispat eden yazardır. olay artık çıkar, göster, inanalım muhabbetine yaklaşmışken zirvede erkek olduğunu göstermesiyle üzerinden büyük bi yük atmıştır. hayır yani öyle feminen bir üslubumda yok, niye böyle anlaşıldı anlamadım!?..
zirvenin iki ayağına da itina ile katılmış, özellikle ikinci kısımda kutsal emanet gofret kutusunu hakkını vererek korumuş uuser. tesekkürü bir borç bilir başka zirvelere de beklerim.
isimdaş yazar..
aysun kayacı'yı kıskandığımı iddia eden, bir aysun kayacı aşığı uuser. nesini kıskancam be nesini? o beni kıskansın. yemişim aysun'u. hohoyt! * *
(bkz: erkek korkulari/#4243557)
güldürmüş yazardır. helal olsun.
evrime inandım.
Bugün itibariyle tanışma fırsatı bulduğum nesildaşım yazar. iyiki karaya çıkmış dedim bugün onun için. Eğlenceli ve hoş sohbet birisi.

Erkek lan ama! Orası kötü işte!

Edit: Lan Pakize bunu da eksile de göreyim lan. Nick altını seovi bu diye doldururum valla bak!
benim doğuştan ihtiyarheyeti taraftarı olduğumu artık öğrenmesi gereken yazar, o değil de diğer oyuncularla baskı yapıyor, sıkıştırıyo sözleşmen hala bizde falan..

olmuyo arkadaş böyle, deplasmandaki maçta isterseniz yumurta atın tribünden yine çıkar oynarım..
doğal-içten olan can kardeştir. saygısında kusur etmeyen her zaman da aynı saygıyı görecek olan samimi insandır. karizmadır, yakışıklıdır.
efsana kaptan büyük kişilik, kesinlikle usbgl de harcanan yetenek.. korkuyorum birgün çektiği sert şutlar inşaat alanına gidecek deyuu ..

şaka bir yana utanmaz arlanmaz adamın teki olsada her hafta bize aynı gazı verip o sahaya getirdiği için kendisine teşekkürü borç bilirim, 0 puan çekmiş olsakta 7 dost kazandık. 7-0 senden öndeyiz hayat forvetimizde guizalar oynasada .
güncel Önemli Başlıklar