bugün

Ülkücü olnasına rağmen pos bıyıklı olması garib.
kendisine gönderdiğim reddiye şiiirlerine gıkını çıkaramayan adam dı pardon insan dı.
Gerçek adı (bkz: Arif Şirin) olan, ülkücü kimliğiyle bilinen ünlü bir halk ozanı. Her ne kadar kendisiyle derin fikir ayrılıklarımız olsa da lakin gene de iyi bir adamdı, tini şad, mekanı uçmağ olsun. Bahçeli'nin zulmüne boyun eğmeyen onurlu sanatçılardan biriydi.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
islamiyet ruhun , Türklük bedenin,
Diyene ırkçılık isnad edenin,
ve Türk'e bu denli garez güdenin,
Kanı asla Türk'ün kanı olamaz.
Dört yıl okul müdürlüğü yapmıştır.
vatan sızım vatan sızım
vatanıma gidemem
el sanır vatansızım..
Hiç kimseyle göbek bağı olmayan, para pul, şan şöhret için onu bunu yalamayan, içinde korku barındırmayan, göte göt diyebilen taşaklı bir abimizdi. Tini kut bulsun.
vasiyeti çok hoş

''ülkücülük ; her hıyarın peşine tuz kapıp koşmak değildir''

esaslı laf konuşmuş ama anlayana.
görsel

görsel
allah taksiratını affetsin, milliyetçi ülkücü bir abimizdi.
türk miletine ses bayraktarlığı yapmış, başbuğun evladım dediği mümtaz şahsiyetti. ozan arif e allahtan rahmet dileyemeyecek kadar gözünü siyaset bürümüş insanlara inat mekanın cennet olsun güzel insan.. biz senden razıyız allah da senden razı olsun.
Bambaşka bir adamdı. Türktü, köylüydü, öğretmendi, Ozandı, Milliyetçiydi.

Kendine ülkücü sanatçı diyen kefereler balgat çetesine her türlü ihanetlerine rağmen boyun eğerken dimdik duran, bildiğini söylemekten, Türk gibi söylemekten çekinmeyen Ozandı. ATSIZ gibi dik, Korkut gibi Türktü.

Onun gibi eğilip bükülmez birinin yaşadığını bilmek her daim huzur vericiydi. Makam, para, koltuk neydi ki?
Kenan Evren de, Özal da, Tayyip de, Bahçeli de onun için Türk milleti aleyhine yaptığı hareketlerde korkmadan yerilecek, eleştirilecek kişilerdi. Tek sevdası Karabağ idi, Turan idi, Vatan idi.

Birileri gibi Yalnız Kurt şarkısı yazıp, tasmalı köpek değildi. Türk gibi Börü idi.
Delikanlı biriydi rahmetli.

Bahçeli tapınmacılarının aksine ilkeliydi.
Samimi ülkücülerin kendisini çok arayacağını düşünüyorum.
Bugün maalasef kaybettiğimiz halk ozanı.
Dün sabah vefat ettiğini öğrendik. Allah rahmet eylesin, ruhu şad olsun. Büyük dava adamıdır.
vefat ettiği haberini duyduğumda başımdan aşağı kaynar sular boşandı. artık ne yazık ki aramızda yok.

gırtlak kanseri ile mücadele ediyordu ve 13 şubatta Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde sabah saat 04.50'de hayatını kaybetti. dünyaya çok şey bıraktığını düşünüyorum. yiğitlik ve açıksözlülük gibi. cesaretin semoblize edilmiş somut haliydi. iyi ki geçip gitti buralardan.

allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
toprağı bol olsun.
Allah rahmet eylesin. adam gibi adamdı.
ülkücü camianın içinde yıllarca yer almış, cefasını sonuna kadar çekmiş ama sefasını hiçbir zaman sürme derdinde olmamış biridir. aktif siyasete girmeyerek de yolunu sonuna kadar göstermiştir.
şu başlıkta adamın hatırasını yazarken küfretmemek için elimden geleni yapıyorum da münzevi seni çıktığın deliğe sokarım oç. herkes sizin gibi para derdinde mi? bari ölünün arkasından konuşurken orospu evladı olduğunu gösterme. şerefsiz köpek.
Helvasını bahçeli kavurur artık muradına erdi .... beyi.
Ruhu şad olsun,severek dinlerdim.
Ülkücü kesime hitap eden bir şairmiş.
Artık öbür tarafta bozkurt işaretini yapar durur.
69 yaşında vefat etmiş.

https://www.dha.com.tr/ma...ini-yitirdi/haber-1626161
ölümünden birkaç saat önce öldüğü hastanenin açık olan morg kapısından geçmiştim kendi girecekmiş demek ki rahmetli, allah rahmet eylesin.
Hayatını kaybetmiştir, allah rahmet eylesin! her ne kadar fikirlerine uzak olsam da davasında dürüst olduğu için sevdiğim biriydi!
ülkücü olduğunu bilmesem kominist diyeceğim bıyıklara sahiptir kendileri.