bugün

bunca gereksiz is yaptıktan sonra silik yememesini açıklayan başlık. kesin zall kesin yoksa silik yerdi yada akrabasına olabilir.

edit: başlığımı çalmışlar lan beni ikinci enrty e atmışlar e yuh artık.

edit2: tek eksiyi oytun verdi herhalde.
Ulan tüm oyunu bozdun be. Evet.
arkadaşlar açıklıyorum.

yıllar önce zall sözlükte ki yazı yazan yazarların düşmesi sebebiyle bir tane maskot bulmak istedi. insanları eğlendirip sözlüğü tekrar canlandırmak için. lakin çok para teklif etmesine rağmen kimse bu ise yanaşmadı. sonuçta saçma sapan entryler girip rezil olmak var.

bunun üzerine zall hayali bi karakter yarattı. işte o karakter oytunkaran dır. ayrıca destekçileri ayizit ve supermenin kuzeni supergirl dür.

bunca yıl saklanan bu bilgiye şuan sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyorum. bu bilgiye ulaşmam da bana destek olan arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.
Zall'da iyisiyle kötüsüyle 105 bin entry girecek kapasite Yok amk.
Bugüne kadar yapılan ifşalar içerisinde en ağırıdır. Artık gerçekleri açıklamanın zamanı geldi. Evet.
22 ekim 2016 ankara zirvesi'nde cevabına ulaşılacak söylenti.
Kanıtlandığı taktirde zall ın ne kadar işsiz olduğunu gözler önüne serecek teoridir.
zall değil başka biri ama söylemem.
adam hem zall hem beni niye yetkili yapmıyolar diye tribe giriyor.

olacak iş değil.
oytun her 15 güne bir askere gidiyor. zall askerliğini henüz yapmadı. iddia çöker.
Zannetmiyorum çünkü zall bey yoğun ve meşkul bir iş adamı, o bir ceo. Bunca işin arasında işi gücü bırakıp günde ortalama yüz entry mi girsin, belki Çinli bir düblör tutmuş olabilir, para var nasıl olsa.
görsel
aynı kişi olmasalar bile aynı tarzlara sahip oldukları aşikar. biri sadece "evet" diyor. öbürü de sadece "arkadaşlar düzeldi".
ispatlanmıştır.
akşam 25:30'da belgeleri yayınlanacaktır.
james earl cash de çok şaşıracağınız birisi ama söylemem.