bugün

(bkz: kukla lütfen)
güzel bir birliktelik olurdu benden bir çeyrek altın.
Benden de bir evet geldi ve 3 evetle uğurluyoruz.
(bkz: mutluluklar)
görsel
- sevgili oytun, lookini eşiniz olmaya kabul ediyor musunuz?

+ evet. evet.

- ehehe bir kere söyleseniz yeterdi.

+ zeten bir kere söyledim evet.

- ama evet evet dediniz.

+ sonuncusu istem dışı çıkıyor evet.

- salak mısınız?

+ hayır. evet.

- anlaşıldı salaksınız
Açık ihbarımdır.

Arkadaşlar ve sayın yönetim.

Mesajlara bakabilirsiniz, x ten payi tahtınıza gönderdim ama üç günden önce bakmazsınız biliyorum (nikaltımı temizleyin lan)

Efendim ben bu oytuna tam da bu gece o şahane, kah edebi şah eser kah hiciv, mübağlağ sanatından müteşekkil, nüktedan espritüel ve de şiirsel entirilerinin sebebi ile nicedir kendisine hallendiğimi anlatıp hislerimi itiraf ettim, evet ama yetmez dedi, evet ama sen kimsin dedi ve ben de capslerimi gönderdim kendisine, o da baktı ve evet dedi, gel koz kaçırayım seni evet dedi, ben de hemen hazırlanıyorum ama bugün bayramlık aldım onları da alırım dedim, evet dedi, farketmez o seksi bedenin benim olacaksa evet farketmez kamyon yükü ile getir taşırım dedi. (Şu an şaka zannediyorsunuz ama değil)

Evet Bunu dedi ve kuki başlık açtı.

Ya kuki, feyk mi asla yapmaz öyle şey yapmaz ne feyki, oytundur,
yahut kuki sözlüğü kırdı mesajlarımı okuyor. Tek bir ricam var kendisinden, oku oku ama gözünü yiyim linklere tıklama.

Bir evlilik.
Kukla'dan düğün hediyesi olarak 5'li kumanda bekliyoruz..
şimdi roip bacım düşünsün.
evlenin ama çocuk yapmayın ne olur. sonra zall a felan benzer hem büyüyünce size tazminat davası açsa götünüzdeki donu alır yeminlen.
iki gereksiz yazarın evliliğidir. Hahahasiktir. Evet.
Bıkmadınız şu çocuk çocuk Evcilik oyunlarından. Büyüyün artık.
Ne kadar aptalsiniz.
ilk okuduğumda hunharca gülüp, kuki yine güldürdün piç dediğim;

akabinde lookin tarafından yazılmış onaylı, damga pullu, iadeli taahhütlü entarisini görünce hasssi.tir dediğim evlilik olayı.

kuki mesajlarımızı okuma lütfen rica ediyorum, daşşağını yiyim okuma lan!

eğer gerçekse tüm sözlük;

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
Çocukları milyonlarin bacisi olurdu.
(bkz: kukla da evlen benimle)
(bkz: kukla izdivaç)
(bkz: kukla da)

Artik bebeklerinin ilk kelimesi de evet olur. Evet.
Oytun'u ben seviyodum ama düğününüzde de hunharca oynarım hiç takmam böyle Şeyleri. Mutluluklar! *
Düğüne bütün sözlük gelse, roip bacının gercekte kim olduğunu, attığı fotoğrafların feyk mi değil mi olduğunu anlarız lan ne güzel!
kızların mal erkek sevdiğinin açık ve net belirtisidir.
Düğüne Çağırmadıkları yazarlar tarafından eksikenirler. Çok ayıp.
Neden böyle şeyleri ben uyurken yapıyorsunuz, anlatsaniza biraz.

Kukla bana da koca bul lan.
tencere yuvarlanıp kapağını bulmuş olur, ama sadece Amsterdam da gerçekleştirebilirler.
Güzel laf çakmış.
Bravo.
(bkz: lookin reyiz siker atar)
Arkadaşlar ikimiz de aşığız bu bir gerçek.

Oytun sözlükten bir kıza aşıkmış söyledi bana. Şefkatli ve yardım sever Ocağına düştüm luki dedi, Kuklaya da anlatmış o da kız kıskansın diye başlık açmışlar malum beni de neden hala bilmiyorum popi ettiniz bu günlerde boyunuz devrilsin. Aramalarda daha iyi sonuç veriyormuşum, En iyi seçenek olarak beni düşünmüşler.

E ben zaten malumunuz bir sözlük delikanlısına ölüyorum.

Yazık bize.

Hayatınız feyk lan.