bugün

bu arkadaşlar özel mesajdan tartışılırken size hep ''olum baksana lan yine en kötü entry senin ki , eksi oylanan entrylerin birsürü'' deyip oylamanın kendisi için ne kadar önemli , düşüncesine ve yazdıklarına olan etkisini öne serer. halbuki normal olan düşüncesinin kim ne derse desin, ne kadar, ne şekilde oylarsa oylasın senin inandığın ve bildiğin şekilde yazılıp senin için önem arz etmesidir ki,bu oylama silsilesi bazıları için oldukça önem kazanmış gibi görünüyor.bu arkadaşlar bi aşsın...
(bkz: nabza göre şerbet vermek)
kişiliği hala gelişmemiş, başkalarının davranışlarına göre kendini yönlendiren yazardır...
bu arkadaslar seri eksi oy veren ibne ile tanisirlarsa psikolojileri bozulur. depresyona girerler. ben bunu haketmedim tripleriyle sozluge veda bile edebilirler. o sebepten fazla takmayacaksin tak acacaksin
(bkz: eksi oy alınca entrysini editleyen yazar)
(bkz: yanar döner yazar)
(bkz: donek)
afiyetLe kufredebilecegim gerizekali yazar tipi.
(bkz: her entryi eksileyen yazar)
uludağ sözlükte pek oy kullanılmadığı için düşüncesini değiştirmesine gerek kalmayacak yazardır.
ortam yazaridir.
(#2045830)
başkalarının düşüncelerini fazlasıyla önemseyen yazardır.
(#2761778)
kendi doğrularını belirleyememiş, eğer kendi farklı düşünürse o çoğunluk tarafından ezileceğini dışlanacağını düşnünen,yada o konu hakkında birşey bilmediği halde ulan bu kadar kişi böyle dediyse bi pok vardır herhalde' diye o görüşü desteklemesi muhtemel insandır.bir kaç soruyla rahatça alt edilir.hiç telaşlanmamak gerekir.ama hala olayı anlamıyorsa asıl komedi onun bu noktadan sonra sarfedeceği cümlelerdir.okuyun ve koltuğunuzda yaslanarak karnınızı kaşıya kaşıya gülün.
dönek insandır.
(bkz: borderline)
düşüncelerini değiştirmeyip editleyenlerine siyasetçi denen esnek ve kırılgan benlik mahkumu yazarlar topluluğu üyesi herbir yazar.
popülizm adına her şeyi yapabilecek kadar ihtiraslı ve gözü dönmüş kişilerdir. onlar için inandıkları değerler amaca giden yolda bir araçtır.
kim salatalık ikram etse, eline bir avuç tuz alıp koşan yazardır.
Siyaset versiyonu için. (bkz: mehmet barlas) dinlediğim ve duyduğum üzere bu kadar değişken adam görmedim.
kıskançlıktır. şerefsizliktir. hatta bazıları var ki, bilgi içerikli entry olsa bile eksiler ya da oylamaz. sırf kişiye özel yapar bunu. vardır öyle orospu çocukları.
Arşivden başlık araştırmış adam.