bugün

entry'ler (87)

ibrahim hacıosmanoğlu ağır yumuşak

Yazar kardeşimiz maçın ikinci yarısında annesi tarafından verilen bir bardak sütle uyumuş, maçın devamını izleyememiştir. Maç çıkışı neler olduğunu, kimin delikanlı kimin yumuşak olduğu tüm türkiye öğrenmiştir.

ibrahim hacıosmanoğlu ndan korkmak

"Korkmuyoruz" derler, Stad çıkışında Hacıosmanoğlu'nun üzerlerine sadece iki adam atarak bembeyaz donlarının aniden kahverengiye gönüşür. Kalabalıkta herkes horoz, tenhada nereye domalayım?

ibrahim ethem hacıosmanoğlu

Trabzonspor Kulübü başkanıdır. Namı değer Oflu'dur kendileri. Şu andaki bir çok Trabzonspor yöneticisinin Oflu olduğu gibi. Fenevbahçenin 2010 2011 yılındaki şikeyle Trabzonsporun tertemiz şampiyonluğunu çalmasıyla, kendini Aziz Yıldırım gibi sahtekar-şikeci emek hırsızlığı yapanları ortadan kaldırmayı kendisini adamış, saf Delikanlı adamdır. Yaklaşık 3 aydır gündemi sarsan hareketlerine son olarak Şükrü Saraçoğlu stadındaki duruşu, adamlığı ve delikanlılığı, bir çok fenerbahçeli ve fenerbahçe camiasına göt korkusu sardırmıştır. Kendisine kalabalık ortamda delikanlılık yapan sebil-sübyanlara sadece iki adımla beyaz donlarını kahverengiye dönüşmesini sağlamıştır. Röportaj yaptığı sırada bir veled-i Zina'nın kendisine sorduğu "Hakemi kaça satın aldın?" sorusuna, tüm kameraların önünde "Başkanınıza sorun o piyasaları iyi biliyor" cevabını vererek Combo Kapağı yapıştırmıştır. Yine Stad dışında kendisine edilen küfürlere karşılık "Başkanınız gelsin lan!" diyerek, cesaretini ve gücünü göstermiştir.Kendisine Fenerbahçe tarafından her basın açıklamasında 3. Sınıf Mafya sıfatıyla hitab ediyorlar, çünkü korkaklar. Hacıosmanoğlu'nun bu sıfata karşılık olarak "Biz Mafya değiliz, 3. Sınıf Mafya hiç değiliz. Mafyalık yapacak olsak kralını yaparız" cevabını vererek Combox2yi yapıştırmıştır. Ha diyelimki Trabzonspora böyle sıfatlar yakıştırlıyor, ama Fenerbahçenin Şike yaptığı UEFA ve CAS tarafında onandı, tüm dünya tarafında Şikeci damgası yedi. Bir tek bu Veledi Zinalar kabul etmedi. Peki adının Mafya'ya çıkmasımı kötü, yoksa "Şikeci, yavşak, Hırsız, Namussuz"a çıkması mı?

recep tayyip erdoğan ın 367 gün gafı

Kemal Kilictaroglunun 2005 yilinda olen kazim koyuncuya selam yollamasinin yaninda hicbisey.

annelerin dağınık oda hakkındaki yorumları

artık elime geleni pencereden aşşa atacağım.

behzat ç

Ulvi ç. bir incesu polisiyesi.

ben kemal kılıçdaroğlu

(bkz: benim adım cemil)

kovulmadım istifa ettim

başlığı gördüğüm anda hemen aklıma Neseli günlerdeki ziya geldi. Ziya itfaiyede çalışır ve yangına su yerine benzin döker. ve halihazırda ben kovulmadım istifa ettim der. komik insan. seviyorum seni şener baba.

sözlük yazarlarının meslekleri

(bkz: ben yazarım kardeşim)

sözlükçülerin yediği en pahalı yiyecek

bi seferinde iskender yedim.

koşarken göğüsleri zıp zıp zıplayan kız

(bkz: yapmayın yaa yeni banyo yaptım)

yaran fıkralar

Dünyanın en kısa fıkrası ; iki kadın sessizce oturuyomuş.

fantaya sarı cola demek

(bkz: torunum eve gelirken sarı su al)

2011 genel seçimi

Vatana millete hayırlı olsun.

uçan adam sabri taklidi yapan liseli

'öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır' lafını ne doğru söylemiş atatürk.. lise çağındaki genç ordaki, fırlamalık yapacak illa ki. böyle bi tekmeleme ve sinek ezer gibi üstüne basmaya çalışma da ne oluyor..

mastürbasyon sonrası döl kokusu

(bkz: açacak başka konu bulamamak)

baba ile girilen diyaloglar

+olum sen zengin çocugu gibi yaşıyorsun ama zengin çocugu değilsin!
-nası yani anlamadım?

her vatandaş rahat bir nefes alacak

CHP genel başkanı kemal kılıçtaroğlu nun iktidara gelmesi halinde vatandaşa vaadettiği sözler.

bolero nun bolu

Bol bol bol bolero.

seni aldattım diyen sevgiliye söylenecek ilk söz

kime verdin laayynn!