bugün

tifo olmuşsunuzdur baba anne iştedir.anneanne sizi hastahaneye götürüyordur ve hava sıcaktır otobüstesinizdir tam bir korku filmi sonracıma ön tarafta oturan hanım teyzelerimiz çok far far ediyor diyo pencereyi de açmıyorlardır (far far neyse artık)otobüsün içerisi hem sıcaktır hem de kötü kokuyodur zavallı ben yere eğilip boğuk sesle kusmuşumdur

e tabi bundan sonra hanım teyzelerimiz pencereyi açmak zorunda kalmışlardır ama iş işten geçmiştir otobüs daha da kötü kokmaya başlamıştır

sonradan inerken farkettim ki önümüzde oturan iki yakışıklı oğlan bana tiksinirek bakıyorlar ya rabbim hayatımın en kötü günüydü
tabiki inerken o gençlere kötü bir bakış atmayı ihmal etmedim napalım yani hastayız kardeşim.
meksika dalgası etkisi yaratır. çoğalarak ürer.

vesselam...
bostancı- taksim dolmuşunda kusmakla kapışabilir.
taksim-bostancı dolmuşunda kusmakla yarışabilir.
Otobüsten inenlerin artmasına yol açmaktadır.
lan tam unutuyordum o an-ı berbatı , nerden hatırlatılasıdır . pekala madem siz kaşındınız: sakın haa , aş erip akşamına 40 liralık midye yiyip de ertesi sabahına izmirden dikiliye gidecek olan bir çingenenin önüne binmeyin olur mu ? " ayyy ana bee midem kalkar vallahi, ayyy çıkaracam galiba, - lan şofööörr koş bi poşet bişey getir gelinim kusacaaaaakkk. koş laaaann! ayy ana fena oluyoruum beeenn. ööööööööö' hhhşşşpprrtynööööööö'" abimle ben de bu arada bet beniz kalmamıştı. sanırım trawma yaşıyoduk, kıpırdayamadık.. alın size " buraya " otobüste kusmak" ile ilgili entry gir" . mutlu oldunuz mu ? offf fenaa oluyorum yine yaa.
ehliyetini kaptırmamak için arabasız çıkıp, eve dönüş yolunda dayanamayarak yapılan eylemdir, sevgi eylem gerektirir alkolü seviyoruz.
hastaysa anlayış gösterilir ancak ağzıyla içmeyi beceremediği için kusuyorsa dövülmelidir. pislik adam hem içmiş günaha girmiş hem de halkın otobüsüne kusuyor. git taksiye bin amk.
Kusmasını bilen edepli insanlar oldukça çokta büyütülmemesi gereken bir olaydır. insanlık hali sonuçta, yediği içtiği dokunmuştur, hastadır falan.

Hiç kusmadım. Hayatımda otobüste bir kere üstüme kustular * Bir kere bir çocuk tam önümde ayaklarımın dibine kustu ve bana şans eseri gelmedi. Sonuncusu ise 1 saat kadar önce arkamda oldu. Ama kimse kızın kustuğunu anlamadı. Bir baktım kuz oturduğu yerin hemen aşağısına malzemeyi bırakıvermiş. Yani öyle milletin orasına burasına bırakmaca yapmamış.

Böyle olacak arkadaş işte yani hayvan gibi şağapmaya gerek yok. ille kusacaksanız kontrollü kusun.
varoşluğun tanımıdır. şayet içmesini de yemesini de bilmeyen insanların özellikle 500a otobüs hattında bolca gerçekleştirdiği eylemlerdendir. Hastalığı olan kendisini yol tutan insanlara anlayış gösterilir ama leş gibi kokan ayyaşların sağa sola kusup durmasına saygı göstermek pek mümkün olmuyor.
Utanç vericidir.
Çocukluk döneminde sık sık yaptığım iğrençlikti.

Lan kusacağım yoksa da o dayadıkları siyah poşet yüzünden kusuyordum.
Hayatımda bir kere başıma geldi.Kağıthane de tiyatrodan çıktım arkadaşlarla.Daha lise 3 ya da lise 2 yim.Yemek yememiştim uzun bir süre ve biraz rahatsızdım.Onları kırmamak için gelmiştim.hava soğuktu ama iyi giyinmiştim.Sonra bindik işte otobüse.Benim mide başladı çalkalanmaya.Sonra kaptana 3-4 kere durdur dedim bu duymadı kustum ortaya.Kimseye gelmemişti galiba.Sonra indim arkadaşlarım da gelmiş.O soğukta karda 1 saat yol yürümüştük.Eve geldiğimde vücudumu hissetmiyordum.Öleceğimi düşünüyordum ama annem saolsun iyi etmişti.Hala hatırladığıma göre çok utanç verici bir andı.
129t nin bir haftasonu son sefer klasiğidir. Ağzınızla içmeniz ve g*tü başı dağıtmamanız önemle rica olunur.
Yolcuları rahatsız eden şeydir.
insanın keşke yer yarılsada içine girsem dediği anlardan biridir.
yaracak ve iğrendirecek olan olaydır.
Otobüsün içini kusmuk kokusu kaplaması ile sonuçlanır.
Geçen haftalarda otobüse bindim, yere sarı bir sıvı dökülmüştü ona basmadan oturdum. Kusmuk mu acaba diye sordum, yanımdaki kadın kusmuk olsa kokardı demişti.