bugün

Yaşanmış olay:
+ Şeeey, acaba arkanızda ki Bey'in yanına oturur musunuz?
- ismim şey değil ve arkamda ki Bey'in yanına neden oturacak mışım?
+ Ehm kem küm...
- bu yaptığınız çok yanlış, beni burada kötü biri gibi değil de kendinizi öyle gösteriyorsunuz.
Kız Suratını asar ve ilerleyip tramvay'ın ortasında durur.

Oysa; bir erkek yanına oturmak istemeyen kadın olabilir. Aynı şekilde bir kadın yanına da oturmak istemeyen erkek de olabilir.
inanç ahlâk gelenek vb nedenleri olabilir veya o gün duş almamış, sarımsaklı işkembe çorbası içmiş ya da kendini pis ve kirlenmiş hissedebilir, bir mutfak yemekhane bar cefe de çalışır üzerini değiştirmediği için içki sigara yemek kokusu da olabilir.

Bu durumda karşınızda ki insandan yerini değiştirmesi istenirken emrivaki baskı ile davranamazsınız.
iletişim kurmak zorundasınız. Mesela "iyi günler veya merhaba selâm-selâmun aleyküm" diyerek kendinizi tanıtıp isteğimizi münasip bir dil ile söylemeliyiz.
Bu insanlığın gereğidir ki, hayvanlar için kendini tanıtma durumu olmaz. Çünkü; onlar koklayarak bir birini tanırlar ve salgıları ile kendini tanıtırlar.
inanın suratınızda bir tebessüm veya ciddi ifade olması önemli değil. Bu davranış karşınızda ki insana değer verme ona saygı duyma biçimidir.
Eğer karşınızda ki insana saygı duymuyorsanız size de saygı duyulmamasına kızmamanız gerek.
Hangi inanç veya kültür de olursanız olun insan olduğunuzu unutmayınız. Önce insan gibi davranmaya çalışmalıyız sonra inanç veya kültür gereğini yapabilirsiniz ve bu daha anlamlı olur.
Yukarıda bahsedilen olay gibi davranırsanız; karşınızda ki insanı değil de kendinizi basit göstermiş olursunuz.
Bir hayvan gibi karşı cins ile bir arada bulununca hemen üreme dürtüsü ile onun üzerine atlayacak bir kişilik sergilediğinizi unutmayınız.
ben olsam ben de benim yanıma oturmazdım. ıyy tiksindim şimdi bak.
yanına oturduğunda kendisine yürüdüğünü sanan angavallar varken gayet yerinde bir hareket.
üzerinden bile bir duyar malzemesi yaratmaya çalışan aptocanları göstermiştir.
her zaman takdir ettiğim kızdır.. bildiği yolda ilerlemeye devam etsin.. memleket sapık kaynıyorken yapılacak en doğru davranıştır.. koduğumun aptal abazanlarına bu durum fena batmış anlaşılan, yazılan yorumlardan anlaşılıyor nasıl morardıkları ayy puhahaha.
edit : koduğumun aptal abazanları hala ağlamaya ve morarmaya devam ediyor, görüyorsunuz.. oyy kıyamam hahahaha.
kızlık bir durum yok. erkekler sorgulasın bence neden oturmadı diye.
ya bu yine iyi, en azından kendi tercihi.bunun bir de yanına erkek oturmasın diye iki kişilik koltuğu yayılırcasına kaplayan çantasını felan koyanı var.oturmaya kalktığınızda anasını ....işsiniz gibi bakıyor yüzünüze.ben paramı vermişim, sen de toplu taşıma aracına binmişsin.hakkımı gasp edemezsin.
geçen gün başıma geldi otobüsün ortasında oturuyorum her yer dolu bi tek benim yanım boş. kızın biri bindi 1.50 boyunda sakallı makallı bişey aq tırtılı. neyse şöyle bi gelir gibi oldu sonra ayakta durmaya başladı. arada bakış atıyor amk kurbağası. neyse ben inmeye yakın kalktım ayağa şak oturdu. ben seni ne yapayım lan zaten ayağa kalktığımda göremiyorum seni. yer elması ya.
kızkardeşimiz yaparsa aferin elin kızı yaparsa yuh.
oha zikseydik bari.
özgüvensiz, kendini beğenmiş budalanın tekidir.

ne var otursan incilerin mi dökülür, ojeli tırnakların mı çizilir, popon mu düzleşir..
mağaradan ne çıktığı merak edilen kızdır. aman oturma hamile kalırsın maazallah amk varoş kezban'ı.
sikimden aşağı kızdır. bir de bunların psikolojik baskı altına almaya çalışanları vardır tek oturan başka bir adam varsa kalk oraya otur diye...
Çok ayıp eden kızdır. Korkma adam seni yemez.
yanı boşsa ve erkek otursa onun sapık olduğunu düşünür.
Metrobüsteyse afedersin maldır. Boş yer var ve seçicisin öyle mi? Bu neyin kafası dostum.
yaşlı bi teyzenin yanına oturur. yaşlı teyze sonraki durakta inince, kız cam kenarına geçer, onun koltuğu boş kalır. boşalan koltuğa ayakta bekleyen 24 yaşındaki gözleri ferfecir okuyan kardeşimiz gelir oturur.
akplidir.
kız yanına oturmayan erkekle aynı soydan gelmektedir. ne günlere kaldık.
Yazın haklıdır ama kışın haksız olan kız tipidir.
örümcek kafalı kızdır .Ayrıca erkegin yanina oturmakla ilgili fesat düşünürken , ayakta durursam kalabalık otobüste daha tehlikeli durumlar söz konusu olabilir , mantıgını yürütemeyen embesil kızdır .
ayy beni sikecek triplerinde olan kız dır.
Peki oturulmayan insanda düşünürmüki lan çok mu pezemenk duruyom la ben diye.

Ulma
Yorgun olmadığı aşikardır.
otobüste (bkz: maviekran) görüldüğünde değişen durumdur.