bugün

Hareket halindeki otobüsün titremesi kaynaklı durum. Uyutmaz. Korona var kafanızı sağa sola yaslamayın!

Sosyal mesaj da verdim gidiyorum.
kafa titremez cam titrer.
Tam romantik hayallere dalıp tripli tripli yola bakacaksınız, bir cukura girer kafa tak tuk cama vurur. En güzel duyguların katili olaydır.
Leş gibi yağlı bir cam değildir umarım. Titreşimden çok bu pisliğin düşünülüp kafanın yaslanmaması gerekir sanki.
Hem komik hem de çok iğrenç bir durum.
yasladığınızda kulaklarınız ''tar tar tar tar tar'' sesleriyle inler ve o anlarda uykunuzun gelmesi muhtemeldir.
beyine zarar veren titreşimlerdir.

beynimiz kafatasında bir sıvı içinde yüzer, araç motorunun yarattığı titreşim ve rezonans, bu sıvıyı ve içindeki beyni de titreştirir.

titreşimin insan bedenine verdiği zarar ile ilgili şuradan net bilgiler bulabilirsiniz:

https://www.meslekhastaligi.net/titresim/
Yanaşın çözüm tarifi veriyorum. iki tane vantuz alıyoruz. Şu banyolarda kese, lif asmaya yarayan ama genel ömrünü yere düşerek geçiren vantuzlar var ya hıh onlar işte. Neyse iki fantuzu birbirine caponla yabışdırıyoruz. Sonra iki tarafını da dil ilen bir güzel tükürüklüyoruz. Bir tarafını cama diğer tarafını ahan da böyle şakağımıza yabışdırıyoruz. Hayırlı olsun.

Önemli not: arada tükürükle yabışganlığı tazelemeyi unutmayalım. Yan etki olarak alında hafif tükürük kokusu olabilir.
lisedeyken toplu taşıma ne zevkliydi. camı titrese yine iyi zangır zangır kasası titriyordu koltuklar masaj masası gibi. 302 ler vardı bir bağırıyor sanırsın 100 felan basıyor herlade 50 km/h zorluyordur.

akşam binersin zaten ışıklar loş bir çukura düşer hayda iç ışıklar iptal. ikaruslar vardı körüklü yav ne günlerdi beee.
Bunu yapanlar var, görüyorum.

Saçları yağlı, pis ise camda izi oluyor.

Amk.Pislikleri

Öyk
Cool dursun diye bazen kafamı koyuyorum kafam ileri geri sallanıyor millet salağa bak diyo olabilir.